Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik lebecsülték a Mi Hazánkat...

Akik lebecsülték a Mi Hazánkat ők most hol vannak?

Figyelt kérdés
Sok balosnak fröcsögöt a szája hogy "Mi Hazánk? max 2% XDDD" meg hasonlók... most választás után valamiért néma kussban vagytok, van ennek valami oka?

2022. ápr. 4. 18:15
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

#11


"Nem vagyok sem ballos, se libsi, ettől még a migatyánk egy náci gittegylet."


Náci? a nácik homofób, rasszista és antiszemita emberek! akik a fehérfelsőbbrendűséget hirdetik! ezekból melyik igaz a Mi Hazánkra? semmelyik :)


"Megoldották a fidesznek legyen 135+7 képviselője, csak 7-en gerinctelenek felvállalni a narancsos anyapártjukat."


Igen szerintem is.... a Fidesztől vesz el a legtöbb szavazót de azért fidesz fkpártja mi? egyébként a választás előtt buktatta le a fideszes végrehajtó maffiát! az is azért volt mert fideszes mi? Toroczkai többet támadja a kormányt mint a baloldalt de fiókpárt mi? annyi sötét vagy hogy az már fájdalom,,,,


"Inkább arra legyetek böszkék sok körzetbe még az MKKP is rátok vert :D"


MKKP: 3%

Mi Hazánk: 6%

Összesen a Mi Hazánk agyonverte az MKKP-t, pedig már 8 éves párt a kétfarkú kutyák! a Mi Hazánk meg csak 3! :))



"Visíts náci ahhoz értesz...."

nem visítok... aki visít és fröcsög a szája az a baloldal :) fáj hogy a Mi Hazánk parlamentben van és a fidesz nagyon csúnyán elkenyte a szátok mi? fáj nagyon igaz? :D nem baj... sok libsi könny a jó :DDDD padlón az ellenzéki össze... majdnem azt írtam hogy "fogás" bár inkább "rogyás" :) összerogyás :DD

2022. ápr. 4. 18:42
 22/50 anonim ***** válasza:
86%
Itt vagyok. Mentségemre szolgál, hogy csak kicsit értékeltem le őket, 4-5 %-ot saccoltam nekik, de inkább 5-öt. Félek, hogy erősödni fognak,mert válság jön és a válság mindig erősíti a szélsőséges pártokat.
2022. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Csakhogy a Mi Hazánk nem szélsőség :)
2022. ápr. 4. 18:52
 24/50 anonim ***** válasza:
64%
Ha a Jobbik-szavazók nem árulják el az ideológiát és mennek a Fideszhez, 20% is elérhető lett volna tegnap.
2022. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
73%
20-as ez nem az én vágyálmom, ez tény. Ha engem megkérdeznek, miért szavazok a Mi Hazánkra, kapás kapásból tudok mondani 5 dolgot. De ha megkérdeznénk találomra száz baloldali szavazót, hogy mondjon 5 dolgot, csak pislognának. Miért baloldalra szavaznak? Há' mert O1G. Ennyi kb a többségük válasza.
2022. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
31%
#25: Nekem van egy Mi Hazánkos ismerősöm, beszélgettünk erről, aztán a végén kiderült, hogy jobban ismerem a Mi Hazánk programját, mint ő. Szóval ennyit erről. Ne általánosíts.
2022. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
35%
Hát persze, itt mindenkinek mindenre is van ismerőse. Milyen meglepő!
2022. ápr. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
75%

#8

"nyugi a cigányokat én is utálom, de attól még nácik vagytok"


Nyugodj meg, ezek után Te is náci vagy sok ellenzéki szemében.

Szóval ne titkold.Te is náci vagy azon logika szerint ami szerint a Mi Hazánk az.

2022. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
28%

*Agyonvernek baltával egy 80 éves nénit Borsodban.*

- Azért valamit már kéne tenni a cigánybűnözéssel szemben.

- Mi az hogy cigánybűnözés?! TE NÁCI!!!!!!!

2022. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
15%

Mondjad csak, itt vagyok.


Nem gondoltam ennyi náci van az országba. De majd jön a leánypárt anyapártjának haverja putyin és nácítlanít itt is egyet különleges műveletnek nevezett "jogos" fellépéssel.


Amúgy humoros volt ahogy takonyckai hisztizett a mocskos libsi facebook letiltotta mert nem tartja be a közösségi elveket de azért évek óta fizet a facénak megjelenhessen :D


NA ennyit a migatyánkról, túrótorta is szépen kikapott :D

2022. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!