Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik lebecsülték a Mi Hazánkat...

Akik lebecsülték a Mi Hazánkat ők most hol vannak?

Figyelt kérdés
Sok balosnak fröcsögöt a szája hogy "Mi Hazánk? max 2% XDDD" meg hasonlók... most választás után valamiért néma kussban vagytok, van ennek valami oka?

2022. ápr. 4. 18:15
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
64%
Ok, kaptak 6%-ot, gratulálok. De őszintén, a gyakorlatban mit értek vele? Se nektek, se nekünk nem lesz semmilyen ráhatásunk semmire, emiatt fölösleges egymásnak esni szerintem.
2022. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
74%
Azért én azt is hozzátenném, hogy a szélsőjobb többsége a Fideszhez ment át vagy el se ment szavazni, úgy 800.000 választót vesztettek 2018 (~1.092.000) és 2022 (~318.000) között. Ez nem ad túl sok okot az örömre. Csak kétszer több szavazatot szereztek, mint a viccpárt (~169.000).
2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
24%

#11

De ha csak a pár százezres magjuknak fognak megfelelni, akkor nem lesznek esélyesek kormányt alakítani. Választási győzelemhez milliók szavazatai kellenek.

2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
0%
Lebecsültem az emberi butaságot. Elismerem, hibáztam.
2022. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
62%

"Megoldották a fidesznek legyen 135+7 képviselője, csak 7-en gerinctelenek felvállalni a narancsos anyapártjukat."


Azt tudod ugye hogy a Mi Hazánk a fideszes jobber szavazókat akarta megszólitani nem pedig a belepesti libsi réteget? A Fidesztől vett el szavazatokat, ha nem lennének én is a Fideszre szavaztam volna, ahogy az összes Mi Hazánkos ismerősöm. Mi Hazánk nélkül még nagyobbat égtetek volna öcsisajt.

2022. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
87%
Sok korábbi Jobbikos, akik a Fideszre szavaztak, valójában a baloldal ELLEN szavaztak. Mert már annyira utálják a baloldalt, hogy végleg ki akarják őket ütni a magyar politikából. És valahol meg is értem őket. A baloldal egy hazaáruló kabaré. Bár a Mi Hazánk lenne a második legnagyobb párt Magyarországon!
2022. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
67%
És mit érnek el vele, hogy van pár mandátumok? Semmit. Egypártrendszer van. Hiába ül bent a Mi hazánk vagy az összefogás a parlamentben, azon kívül, hogy ülnek nem tudnak semmit se tenni, hiszen a Fidesz azt szavaz meg amit csak akar.
2022. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

#8

megszólalt a wikipedia XDDDD tesókám.,,. ha politizálni szeretnél akkor ne a wikipediával kezd :DD ez olyan mintha megakarnék tanulni vezetni és elkezdenék biciklizni :DDD

2022. ápr. 4. 18:34
 19/50 anonim ***** válasza:
62%
De igen. Egy új kezdetet nyitottak. A baloldal megsemmisült. A Fideszt ellenzők mostmár a baloldalra szavazást fogják kidobott szavazatnak érezni. Új pártot keresnek. A Mi Hazánk pedig sokaknak tetszeni fog, amint megismerik. Mert most is akik a baloldalra szavaztak, azok valójában a Fidesz ellen szavaztak. Azért szavaztak balra, mert azt hitték, velük váltható a Fidesz. Többé nem fogják ezt hinni. És én hiszem, hogy egyáltalán nincs ennyi liberális magyar. Megismerik a Mi Hazánk pártját, és rájönnek, vagy van más út a Fidesz leváltására. Isten áldja Toroczkai Lászlót!
2022. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
16%
#20: Ezek a te vágyálmaid, aminek semmilyen valóságalapja nincs. Eddig is ismertük a Mi Hazánk programját, de nem kérünk belőle. Álmodozni azért lehet.
2022. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!