Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, elégedettek...

Budapestiek, elégedettek vagytok Karácsony Gergellyel?

Figyelt kérdés

Én vidéki vagyok, nem ismerem a mai budapesti helyzetet. A multkor ugye megszavaztátok, hogy Ő legyen a főpolgármester.

Jobb mint Tarlós? Azt kaptátok tőle, amit vártatok?



2022. ápr. 4. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Elégedett vagyok, pozitív változás történt.
Nincs lényeges változás.
Csalódtam, negatív változás történt.
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Jobb, mint Tarlós. És ezt komolyan mondom.
2022. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nyilvános wc-ket ígért Zuglóban. Erre egész Zugló lett egy nyilvános wc.


Direkt megígérte, hogy nem lesz fizetős a parkolás. Rá nem sokkal látom, hogy a földmunkások szerelik be a parkolóórákat.


Stadionstopot ígért. Erre mintha mi sem történt volna minden felépült.


Egy gusztustalan elvtelen senki. Aki azt hiszi következmények nélkül hazudozhat össze-vissza

2022. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Részben, amíg a fideszes polgármester volt, az valahogy milliárdokat kapott metróra, stadionra stb. Ellenzéki lett a vezetés és egyből elvették minden forrását, a bevétel 2017-18-hoz képest, kb 50%-al volt kevesebb mint 2021-ben.

Azért ha valakinek a fizetését megfeleznék, lehet a hónap végén elgondolkodna, h munkáltatót vált...

Mint budapesten közlekedőként azt mondom, hogy a bicikli sáv se rossz ötlet, de sajnos mellé 4 sávos autóút kellene.

A város háza eladás botrány is eléggé gyanús, mert aki terjeszti az nem az igazi anonymus.

2022. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
#3: 4 sávos autóút, hogy megfulladjunk a szmogban.. Talán inkább fel kéne emelni a lusta segged és hozzájárulni egy élhetőbb városhoz.
2022. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem! -Nem ég eléggé nagy lánggal!
2022. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Annak idején külföldi nyaralásomat halasztottam el, hogy délelőtt szavazni tudjak, délután vasárnap indultam péntek este helyett.

Tarlósra szavaztam.

Azóta is hiányzik.

2022. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Egy nagy 0, dupla 00
2022. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!