Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most teljesen komoly, hogy...

Ez most teljesen komoly, hogy azért akarnak sokan kivándorolni most, mert a Fidesz nyert?

Figyelt kérdés
mikor kimentem külföldre dolgozni akkor nem a fidesz, mszp, orbán, gyurcsány, stb miatt tettem, hanem mert 2,5× annyi lett a fizetésem.
2022. ápr. 4. 19:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mert többen is megmondták már itt nekem, hogy LMBTQ (pedofil) egyénként, nem vagyok kívánatos. A nagyobb fizetés se rossz persze.
2022. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
És miért lett 2,5x annyi a fizetésed? Mert más ország élhetőbb, mint Magyarország. :) Szóval erről az aktuális kormány tehet, hogy itt nem tudsz annyit keresni.
2022. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%
Sekitse érdekelnek az indokok. Csak, az, h minél gyorsabban menjenek. Szívből remélem, h 1-2 héten mindegyik elmegy.
2022. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

Várjuk meg a végét, az hogy mit szájkaratéznak itt az emberek meg mi a valóság az két külön dolog.


Pl. én Fideszre szavaztam de mégis tervben van hogy lehet jó lenne pár hónapra kimenni dolgozni.

Emiatt épeszű ember nem megy ki, csak pár fanatikus van akinek az élete abból áll hogy a politikával foglalkozik első helyen.

2022. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

#2

Egyik kormánnyal sem lett volna 2,5x annyi a fizetésed. Ebben felesleges a kormányt hibáztatni, történelmi és földrajzi okai vannak.

2022. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
17%
Egy részük csak ideges egy részük elmegy a maradék meg már 2018 ban elment mert tudták mi lesz.
2022. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Kimegyünk nyugatra, ahol az ovikba tárt karokkal fogadnak minket. Ne félj. Amint forró lesz a helyzet az iszlamosodás miatt visszajövünk
2022. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

ja igen. és nem internetes oldalakon "fenyegetőztem", hogy elmegyek hanem csendben tettem.

kizárólag a fizetés miatt tettem és szeretem Magyarországot továbbra is, nem köpködök vissza rá, mint itt egyesek

2022. ápr. 4. 19:59
 9/36 anonim ***** válasza:
21%

7!

Senkise potolhatatlan. Menjél te is a kérdezővel. Olaj, tipli, szevasztok👋👋✌️

2022. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Ez libsi szokás, 4 éve is eljátszották, meg A,merikába is amikor Trump yner, minden második libsi kiírta afacebookra, hogy elemenkül Kanadába...
2022. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!