Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországot valaki...

Ha Magyarországot valaki megtámadná és agyon lőnének embereket, akkor nekünk fel kéne adni a harcot és letenni a fegyvert kedves fideszesek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk egy faladatunk lenne: nem adni okot hogy megtámadjanak bennünket!
2022. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1es.


Megtámadásra emberek megölésére SEMMI OK NINCS!


Ukrajna külön ország azt csinál amit akar nem? Ja nem Putyin Ukrajna elnöke is

2022. ápr. 4. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én ezek után hagynám. :D Természetesen a gondolkodókat sajnálnám, meg inkább meneküljön meg mindenki, akik a kormányra szavaztak, azok is. Viszont azt sajnos látnom kell már nekem is, hogy nem menthető mindenki. Sokszor megtapasztaltam már, de nem hittem el. Egyszerűen el kell engedni másokat és a süllyedő hajót. Butaságot nem lehet csettintésre megváltoztatni. Főleg nem egy traumatizált társadalmat, ahol minden 4. ember mentális beteg. Ki kell halnia generációknak és utána jön a fejlődés. Ez meg rengeteg idő sajnos.
2022. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ja és hát én biztos nem lennék golyó fogó ebben az országban. Sosem voltam hazafi, de tényleg nem érdekel az ország sorsa. Sajnos mindenhez "két ember kell". Kormány nincs nép nélkül és fordítva sem. Ha ez a kell a népnek, hát tessék. Majd viseljék a következményeit.
2022. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
2. MINDIG van ok!
2022. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Nincs ok, csak hatalomvágy. Pszichopaták és szociopaták irányítanak, ennyi az oka. Szellemileg ép ember nem tud bűntudat nélkül embert ölni. Így vagyunk kódolva. Talán a politkát is tudományhoz kéne kötni. Méghozzá úgy, hogy pszichológiai és pszchiátriai tesztek után lehetne csak valakiből politikus. Többi meg kuka a p*csába.
2022. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

De, a háború megoldás, amikor a szép szóbol nem ért az ember, ennyi.


Képzeld el, hogy van egy szomszédod, akinél ott alszanak a gyerekeid. A szomszédod megöli a gyerekeidet. Az ő dolga? Nem mész át és vágod belé a baltát?

2022. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Normális esetben nem kéne ilyennek megtörténnie. Épeszű ember nem tud embert ölni. Erre meg vannak mindig utaló jelek, mert ezek minden mentális betegek. Ezért kéne fejleszteni sok mindent és nem random módon mindenkit hatalomba engedni.
2022. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Itt arról beszélünk hogy ez nem úgy működik hogy gondol egyet valaki és megtámad egy másik országot. Mindig van előzménye, amit normális kommunikációval el lehet kerülni. De ha valakinek túl nagy az arca, ne csodálkozzon ha beverik.
2022. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
De félre értés ne esssék. Szóval háborúhoz is két fél kell. Mindig hibás mindenki. Világháborúban is ez volt. Ott is hibás volt mindenki. Globálisan kéne sok mindent megváltoztatni. De, hát ez csak egy naiv utópia.
2022. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!