Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagytok elégedetlenek a...

Miért vagytok elégedetlenek a választás eredményével?

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt...

Nagyon sok helyen olvasom, hogy ezek után indulnak ki külföldre, mert a Fidesz nyert, itt rossz világ jön sokak szerint stb.

Bár én még fiatal vagyok, nem mondom, hogy a baj nem velem van, de nem látom át, nem értem a logikát.

A mai világban volt itt minden az elmúlt 3-5 évben...koronavírus, háború, stb.

Szerintem az árak nagyban függnek ettől is, nem csak attól, hogy melyik kormány van megválasztva.

Sokan mit reméltek? Ezt nem rosszból kérdezem!

Sokak szerint miért lenne minden szép s jó, ha nem a Fideszt választották volna meg? Hiszen nem csak az országban, hanem a világban problémák vannak.

A kérdésem csupán kíváncsiság, hiszen mint írtam, ezt én meg nem látom teljesen át...



2022. ápr. 4. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fő baj, hogy a Fidesz nyert, hanem hogy kétharmaddal. Nem tudom, hogy a fékek és ellensúlyok kifejezést hallottad-e valaha. Ezért lett volna jó, ha az ellenzék nagyobb arányban tud jelen lenni a parlamentben.
2022. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Én sem látom még teljesen át de a Fidesz mindent privatizál, lop. Az sem túl megnyugtató, hogy a választási beszédeket is csak nagyon szűk körben tartotta és a sajtó nem is mehetett be. Nagyon alacsonyak a bérek európai szinthez mérten is. Nagyon gáz az egészségügy és Putyin és a Nyugat között hintapolitikát folytat. Tuti nem lenne jobb világ ha az ellenzék nyert volna. Az a bajom, hogy nincs olyan párt akire szívesen szavaznék.
2022. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első mondja. Jelenleg mindent megtehetnek, hiába nem ért velük egyet az ország nagy(obb) része. Ha az ellenzéket választottuk volna meg, akkor is ugyanúgy kellene a fidesz a parlamentbe, képviselni a másik oldalt. De ez nem normális, hogy ennyire el vannak tolódva az arányok. (A következő években egyébként bárki lenne kormányon, nem lenne semmi szép és jó, amilyen borzalmas a világpolitikai helyzet jelenleg...)
2022. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz alkalmatlan szociálisan érzéktelenek covid nem volt munkád ki rugtak 3 hónap után utcán vagy.3 gyerekért lehet fedél a fejed felet öneröböl esélyed sincs még hitelre se.Inflácio semmit nem csinálnak.Helyete a nem válto ovodások a téma soros olyan elenfelek.Akik nem tudnak visszaütni.
2022. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dongaben ***** válasza:
23%

Én elégedett vagyok az eredménnyel. Mi Hazánk Mozgalom-ra szavaztam, és bejutottak. Az kicsit sem lepett meg, hogy a FIDESZ így "elverte" ezt a 6 párti "valami"-t, akik igazából saját magukat verték meg...

Amúgy jól látod. Nem a kormánytól, vagy Orbán Viktortól függ a Világválság. Mert az van sajnos. "Magas az infláció!"-mondják. Igaz, de a "csóró" Hollandiában jelenleg magasabb, mint nálunk. Nyersanyag hiány van az egész Világon. Ezért nem termelnek gyárak, és állnak le építkezések. Az Orosz-Ukrán háború még "rátett egy lapáttal" az alumíniumhiányra, ami tovább rontja a helyzetet. Valóban nehéz időszak jön, de nem csak Magyarországon. Ez van sajnos.

2022. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez már nem demokrácia, hanem egypártrendszer.Magyarul nincs esély az ellenzéknek.Nincsenek fékek és ellensúlyok,nincs felettük senki, aki azt mondaná "hé,ez egy társadalom, álljatok le,mert ez már sok".Diktatúra van, lassan a bíróságok is hatalom alá kerülnek, az ellenzékieket pedig kirekesztik a társadalomból.Ha pedig valakit megkérdezel,miért gyűlöli az ellenzéket azt feleli: Gyurcsány meg háború.

Más EU-s országban körberöhögik a magyarokat.

Itt volt a járvány,50 000 halott.

Korrupció, akár Dél-Amerikában.

Kórházak hogy néznek ki?

Ha csak ezt a hármat megoldotta volna a Fidesz, hidd el a legtöbb embernek semmi problémája nem lenne velük.Csak sajnos nem ez a helyzet.

2022. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Wow, megleptetek, mennyi segítő választ kaptam, ami még érthető is! (Őszintén szólva arra számítottam, hogy le leszek hurrogva a kérdéseim miatt)

Köszönöm mindenkinek, ment nektek a zöld kéz! :)

2022. ápr. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!