Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek...

Fideszesek, szerintetek mennyi igazságtartalma van annak, amit ellenzék fel szokott hozni, hogy ez a győzelem főleg a média hatalom (sok helyen vidéken csak egyest tudnak nézniazidősek, szegények), propaganda és az osztogatás miatt történt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen igaz
2022. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon kevés. Hol nem lehet RTL-t fogni? Meg ide is sokan beírták, hogy attól, hogy ő most kapott ezt meg azt, attól még az ellenzékre fog szavazni.
2022. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Igaz:)
2022. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hol nem lehet RTL-t fogni?


Akkor lehet inkább csak azt nézik

2022. ápr. 4. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak annyit mondok hogy vegyünk engem példának ahhoz hogy engem meg tudj győzni arról hogy neked igazad van a mondandód mellé egy erős érvrendszert kell felépítened különben a büdös életben nem fogok neked igazat adni, most ezek után a Sorosozás, Gyurcsány, Állítsuk meg Brüsszelt stb ezek nem komplett érv rendszerek szimplán egyszerű jól hangzó szavak amikkel uszítani lehet az arra fogékony embereket, de engem ezek nem győznek meg mert nincs mögöttes valódi tartalmuk. A probléma ott van hogy nagyon sok ember nem ilyen alapon gondolkodik mint én hanem az uszító mögöttes tartalom nélküli egyszerű szavakban hisz, és mint láthatod a kormány ezzel is kampányol folyamatos gyűlölet beszéd a másik bemocskolása lejáratása éjjel nappal ahol csak lehet a legegyszerűbb legletisztultabb formában, szóval igen rengeteg ember dezinformációkból tájékozódott és egyszerű szlogenek alapján hozott döntést amivel az állami média nyomást és befolyást gyakorolt rájuk.
2022. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Van benne igazság, de azért tegyük hozzá hogy a vidéket úgy húzta be a Fidesz, hogy az ottaniak egy összetett mondatot nem értenek. Nem néznek m1-et mert egyszerűen nem jut el az agyukig.


Ott egyszerűen annyira van szükség hogy valaki odamenjen és azt mondja csókolom Mari néni ha az xy-ra tetszik szavazni megemeljük a nyugdíját 3000 Ft-al. De ezt 80-szor kell elmondani neki hogy eljusson az agyáig.


Kognitív gondolkodásra képtelenek, egy csimpánz sokkal értelmesebb náluk. Jellemzően a kocsma és az otthonuk közti út megtételére képesek, de közben beesnek az árokba kétszer. Dolgozni még életükbe nem dolgoztak, írni-olvasni nem tudnak.


Voltam vidéken kisfalukban rengeteget, szóval tudom jól.


A cigánysorool meg ne beszéljünk inkább, az ennél is rosszabb, ott két herbál között kell beleverni az emberbe hogy kire szavazzon, borzasztó.


Amúgy tök melós dolog, és undorító, a sok büdös alkesz vidéki nyuggerrel beszélni. Szóval kell a gusztus hozzá. Ellenzéki politikusainknak sajnos büdös a munka, és lusták hozzá, meg is lett az eredménye.

2022. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő megalapozott, de az ellenzéki narratíva eltorzítja.

Tény, hogy a Fidesz erős médiabirodalmat épített ki és erős a propaganda is, de az, hogy vidéken nincs internet, (vidék = Budapesten és az agglomeráción kívül az egész ország) csak m1, ez szánalmasan gyenge kitaláció. Aki ilyet állít, az pont olyan tájékozatlanul él a belpesti buborékjában, mint ahogy a nem pestiekről mondja.

Az osztogatás is hatott, de az is félrevezető, hogy az ellenzékiek ebből kiragadtak random részleteket, (pl. a folyamatos farhátazás) mintha semmi más nem lett volna az elmúlt években, ami segíti az embereket. Kiemelném itt a lakásfelújítási támogatást, ami a középosztálybeli családokat célozza.

2022. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sebeket nyalogatni, és másokat okolni mindig könnyebb mint belátni az igazságot.

MZP eleve elbasztä azzal, hogy az ellenzéki szavazóbázist egy felsőbbrendű fajnak titulálta, a kormánypártiakat pedig lenézte és sértő jelzőkkel illette.

Ilyet egy normális épp elméjű ember nem tesz, ha az a tét hogy miniszterelnök szeretne lenni.

Őszintén én nem is értem hogy ezt hogyan gondolták, ki volt ebben gittegyletben aki felhatalmazást adott ezeknek a kijelentéseknek az elhangzására. Mert MZP biztos hogy nem magától találta ki ezeket, nem akarom elhinni hogy valaki ennyire ostoba legyen. Vlsz. a háttérből valaki(k) adták ezeket az instrukciókat, hogyha nyíltan kamerák előtt a fikázza Fideszes embereket akkor azzal tuti sikert fognak aratni.

2022. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Azt írom hogy igaz, 28%-on állok. 3-as is azt írja, hogy igaz. Ő 100%-on áll 😅


K*rva jó 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2022. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9es nemtudom mi alapján pontoznak nekem is leugrott a válaszom hasznossága 80 százalékra pedig teljesen egy ténymegállapítást írtam le, mármint ha valaki szerint van benne hiba az mint írtam érvvel cáfoljon meg de ezt nem tette meg csak szimplán lepontozta amit írtam így azt a következtetést tudtam levonni hogy mivel az én írásomat tényszerű dolgokkal írásban nem próbálta meg megcáfolni így nekem van igazam és csak próbál lehúzni.
2022. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!