Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos hogy jó stratégia hogy...

Biztos hogy jó stratégia hogy az ellenzék butának, egybitesnek állítja be az összes fideszes szavazót ? Hiszen az lenne a cél hogy ezek az emberek ne a fideszre szavazzanak. A sértegetés segít ezen ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 00:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Aki vevő ilyen agyament baromságokra, hogy kisgyerekek nemi átalakító műtéte, arra mit lehet mondani? Jót biztos nem.
2022. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
számukra ez a kérdés nem értelmezhető
2022. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ami számomra meghökkentö, hogy értelmiséginek állítják le magukat. Közben meg mindultalan posztokat irogatnak, ma pl az ellenze´ki ismröseim Orbán felkasztásáról posztolgattak képet facebookon. De amúgy érdekes, a Mi Hazánk oldlát törölte afacebook, ezt a képet meg nem...
2022. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
A sértegetés nem, ezen a felvilágítás, a szabad sajtó, a viták segítenének, amit a fidesz minden eszközzel próbál távol tartani a szavazóitól. Az ellenzék nem sértegette a fideszeseket, de sajnos ha a fidesz nem engedi a másik felet szóhoz jutni, akkor azt hazudnak róluk, amit csak akarnak...
2022. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
A romkocsmatöltelék úgy beszél és viselkedik, mint a romkocsmatöltelék.
2022. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Folytassátok ilyen keményen, és meg lesz 26-ban a fidesznek a 3/4 is nem csak a 2/3 a parlamentben.
2022. ápr. 5. 00:22
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Bebizonyosodott, hogy nem. Mellesleg 12 éve ezt a kormánypárti szavazók fikázását (is) erőltetik a propagandájukban.

Gyűlöletkeltés oké, megvan a Fidesz részéről is. Viszont a Fidesz csak is kizárólag politikusok és nem magyar állampolgárok (gazdasági bevándorlók) ellen uszított.

Még baloldal az egész szavazóbázisával együtt nyíltan több millió magyar embert alacsonyít le, mintha valami alsóbbrendű hitvány fajta lenne.

Ez még a békés lelkű ellenzéki szavazóknál is kiveri a biztosítékot, nem véletlen veszítettek most 1 millió szimpatizánst.

Minél tovább folytatja ezt a politikát az ellenzék és a még megmaradt szavazótábora, annál jobban megutáltatják magukat a közvéleménnyel.

Ráadásul jelenleg főleg a szavazóik azok, akik az internetet nyomdafestéket nemtűrő telekiabálásával csak erősítik az ellenzék megutálását.

2022. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

#4! Hagyjuk már ezt a szabad sajtós hülyeséget. Mindenki előtt ott a net, arra kattint rá, amire akar. Pl. én is libsi médiából tájékozódom, és ott is úgy látszik, hogy az ellenzék dilettánsok gyülekezete.


Egyébként meg kérdező, látod a választ. szerintük sem erkölcsileg, sem taktikailag nem aggályos. Már most elkezdtek dolgozni a 2026-os 2/3-ért.

2022. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

“Viszont a Fidesz csak is kizárólag politikusok és nem magyar állampolgárok (gazdasági bevándorlók) ellen uszított.”

Meg a melegek, transzneműek, muszlimok, baloldaliak, gyermektelenek, ukránok, zöldek, EU, USA, multik ellen. Kihagytam valamit?

2022. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

#3 Hát látszik kiknek/miknek az érdekeit képviseli a facebook, ez nem vitás.

Nem igazán kapcsolódik a témához, érdekességként leírom.Egy nagyon világos bőrű sztárról tett ki képet egy oldal, néger felhasználók pedig fikázták és röhögtek rajta a bőrszíne miatt, dehumanizáló kommenteket írtak.Ez nem zavarta a facebookot.Az egyik felhasználó ezt írta: "Ez miért ilyen fehér?Úgy néz ki, mint egy pincében tartott hulla." Mentek rá ezerrel a röhögős reakciók.Én alá kommenteltem és megkérdeztem: "Te miért vagy ilyen fekete?" Erre az én hozzászólásom törölve lett, kaptam a lecseszést a fb-tól.A gyűlölködő mocsok hozzászólásokat nem törölték persze.

2022. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!