Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók többségé...

Az ellenzéki szavazók többségénél Gyurcsány Ferenc és Jakab Péter népszerűsége milyen most, még mindig bíznak bennük?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
No.
2022. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha jót akarnának az ellenzéknek mindketten eltűnnének a süllyesztőbe.
2022. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eddig sem voltak a kedvenceim, de elfogadtam a jelenlétüket. Mostanra viszont teljesen elvágták magukat a szememben, képtelen lennék bármilyen formában ismét rájuk szavazni.
2022. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én undorítónak tartom, hogy Gyurcsány MZP-re tolja a teljes felelősséget.
2022. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

gyurcsánynak mindig lesz egy 8-10%-os szektája, és ameddig ő ott van, 20% az üvegplafon, amit a párja össze tud guberálni.

jakab népszerűsége kb. 2-3% lehet. A jobbik mint önállóan értelmezhető párt megszűnt, csak az összefogás tartja életben.

2022. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pillanatig is komolyan gondolták és gondolják a kormányváltást, akkor eltűnnek a pártjaikkal együtt, hogy 4 év múlva lehessen egy normális alternatívája a Fidesznek.
2022. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Idáig nem érdekeltek, én csak MZP miatt szavaztam rájuk. De mikor kijött Gynak az a kapitányozós videója hát komolyan mondom majdnem elokádtam magam attól az embertől. Amit mond, meg amilyen elmebeteg stílusban... Előugrott, mint valami rém a bokorból. Ahogy vége lett a kampánynak, rögtön félrelköte a Klárát. Pedig maradhatott volna ő frontemberként, még mindig ezerszer szimpatikusabb ember, mint GY. JPről most kiderült, hogy nem tudta megtartani a jobbikos szavazókat, erre rögtön elkezd vagdalkózni, nem túl szimpi emberileg. Remélem a következő választásnál MZP a saját pártjával indul ezek nélkül a bohócok nélkül.
2022. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsánynak el kell takarodnia a politikából. Majd ha az ellenzék megtisztítja a sorait, és meg tudja szólítani a vidéket,akkor talán nyerhet. Én idén szavaztam utoljára, már nem hiszek a Fidesz demokratikus úton történő leváltásában.
2022. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz szavazó vagyok:

Mélységesen gerinctelen, undorító dolog, hogy Gyurcsány és Jakab oda sem mentek az eredményváróra. Nem kedvelem MZP t, de igenis ott nekik is el kellett volna mondaniuk egy- két mondatot, ESETLEG gratulálni a győztesnek, ÉS kifelé nem barmozni távolról az saját közös jelöltjüket.

Azt egy kicsit később, személyesen, egymás között kellett volna....

De hát eddig is tudtuk, hogy Gyurcsánynál, Jakabnál gerinc??? Na olyan nem létezik.

2022. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem miattuk szavaztam az ellenzékre, ugyanaz a véleményem róluk most, mint korábban, akik miatt így szavaztam, róluk sem változott a véleményem.
2022. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!