Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Elkapna benneteket...

Fideszesek! Elkapna benneteket a düh, ha egy ellenzékből kiábrándult csoport létrehozna egy új ellenzéki pártot, ami Gyurcsánytól teljesen mentes lenne, és 2026-ra kezdenének el készülni?

Figyelt kérdés
Teljesen új szereplők lennének, elutasítanák Gyurcsányt, MZP-t, Jakabot meg Toroczkait is. Egyfajta néppárt lenne.

2022. ápr. 5. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Toroczkait szerintem ne említsd velük egy lapon, de még egy mondatban sem. Egyébként is a Mi Hazánk eleve a Jobbikból ered.
2022. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

A vér nem válik vízzé.

Ahogy ezek az ostoba feltételes módban írt kérdések sem akarnak kikopni az oldalról.

2022. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1

Azért tettem hozzá, hogy egy új párt remélhetőleg tőlük is függetlenedne.


#2

Akkor ne jöjjön létre új párt?

2022. ápr. 5. 13:14
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Én a legkisebb rossz miatt szavaztam a fideszre ha lenne egy olyan ellenzék aki jobban megfelelne nekem mint a fidesz gondolkkdas nélkül
2022. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudnak ilyen felhozatalt előállítani, az a baj.
2022. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem így működik, mármint egy jelentős tömegtámogatott pártalapítás.

Annak a pártnak föl kell venni a választói tömeg akaratát, amit aztán képviselnie kell, hogy voksoláskor a lehető legtöbb szavazatot megkapja.

Erre a növekedésre példa a MI Hazánk Mozgalom, amelyik bejutott első ízben a parlamentbe.

2022. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapna el a "dűh". Sőt. Régóta várok egy olyan pártot, amely ténylegesen az ország érdekeit képviseli még akkor is, ha ellenzékben van.


Lehet Más a Politika - jól hangzik, de sok kérdésben nem értek velük egyet.


Mi Hazánk -néhány kérdésben nem értek velük egyet, ezért nem támogattam őket.


Többi ellenzéki párt. Olyan "böszmeséget" egyetlen ország ellenzéki pártja sem követett el, hogy nemzetközi porondon, hogy saját országa érdekei ellen lépjen fel.


Nagyjából ennyi.

2022. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amint jön egy jobb alternatíva a fidesznél én rájuk szavazok. Nem vagyok fanatikus, arra szavazok aki szerintem jobban fogja irányítani az országot és aki számomra kedvező intézkedéseket hoz.
2022. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem, a toporzékolás a rátok libernyákokra jellemző.
2022. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Nem vagyok liberális. Miért kell állandóan libernyákozni? Nem is ismersz.....

2022. ápr. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!