Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és Összefogás-párti...

Fideszesek és Összefogás-pártiak! Milyen érzéseket tápláltok a másik csoport irányába?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, semmi bajom az Összefogás szavazóival, hisz ők is csak egy jobb országot akarnak.
Fideszes vagyok, ellenszenvet táplálok az Összefogás szavazói irányába, nem tudok azonosulni a nézeteikkel.
Fideszes vagyok, és ki nem állhatom az Összefogás szavazóit!
Összefogás-párti vagyok, semmi bajom a Fidesz szavazóival, hisz ők is csak egy jobb országot akarnak.
Összefogás-párti vagyok, ellenszenvet táplálok a Fidesz szavazói irányába, nem tudok azonosulni a nézeteikkel.
Összefogás-párti vagyok, és ki nem állhatom a Fidesz szavazóit!
56 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%

Nem válogatok.

Mindenkit egyformán utálok.

2022. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%
Összefogás párti vagyok. Többféle Fidesz szavazó van és többfélét gondolok róluk. Például ha egy öreg néni egésznap a Fidesz propagandát nézi és fejbe is verné MZP-t, őt sajnálom pl.
2022. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
52%
Összefogás-párti vagyok, és egyszerűen szégyen, hogy olyan 'honfitársaim' vannak, akik 12 éven át akarják rohasztani az országot. Ez egy vesztes nép, vesztésre ítélve, és igazán főleg nem Orbánék, hanem ezek az ostoba szavazói tehetnek.
2022. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
29%
Mi hazánkos vagyok,az összes radikális menthetetlenül elmebeteg ellenzéki vagy Orbán fanatistát utálom,de a többségüket csak sajnálom.
2022. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
39%
#3: Fideszes vagyok és őszintén sajnálom azokat, akiket a sokszorosan laposra vert baloldal képes volt abba az irányba terelni, hogy nem szabad örülniük az elmúlt 12 év példátlan sikereinek, hanem habzó szájjal tiltakozni kell ellene. Ők 4 évente tavasszal mindig depressziósak lesznek, pedig ha belegondolnának abba, hogy a kormányképtelen ellenzék hatalomra kerülésének milyen következményei lennének, akkor rájönnének, hogy valójában jól jártak. De nem: ők a besavanyodást választották, csak azért is...
2022. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
49%

"Fideszes vagyok és ki nem állhatom az Összefogás szavazóit: 0 válasz

Összefogás-párti vagyok és ki nem állhatom a Fidesz szavazóit: 9 válasz"


Na, ez meg a másik. Nem csak a kormánypártokat gyűlölik, de a szavazóikat is. Azokat, akik a demokratikus jogukkal élve a rátermettebb, kompetensebb, kormányképesebb oldalt támogatják. Mert szerintük a töketlen, szerencsétlen, impotens ellenzéket kellene támogatniuk. Nem baj, amint látod, mi nem gyűlölünk titeket, csak kiröhögünk... :)

2022. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
55%
Menjetek észak koreába, nekünk hagyjátok meg a civilizált nyugati demokráciát, akkor szeretni foglak 2 és fél pipás.
2022. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
63%
Ismét beigazolódott, hogy az Összefogás-pártiak gyűlölik jobban a fideszeseket, nem fordítva.
2022. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
36%
8# Nem véletlenül!😉😉😉😅
2022. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
59%

#8 Simán csak többen nyomtak az összefogás-pártiak közül.


Én egyébként mérges vagyok, hogy a Fidesz szavazók elsz@rják a jövőnket.

2022. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!