Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-ét nem kellene felelősségr...

MZP-ét nem kellene felelősségre vonni, mert el-trollkodta a választást & az ország jövőjét is egyben?

Figyelt kérdés
Volt egy masszív ellenzéki mag és vezetés, amikor MZP átvette az előválasztás után a stafétabotot. Ő kijelentette, hogy Gyurcsány és más ellenzékiek ne kampányoljanak, hanem csak ő. Erre MZP az arrogáns, pöckhendi degradálásával, mások válogatott sértegetéseivel, himsoviniszta leoltásaival és az értelmetlen, hol ezt mások annak pont az ellenkezőjét kijenetve elszórakozta a választásokat és egyben a jobb jövő lehetőségét az emberektől. Felelősségre vonható?

2022. ápr. 5. 17:59
A kérdező szavazást indított:
igen
hát, talán
Nem.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván nem.
2022. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem, MZP-nek azonnal saját pártot kell alapítani, és minnél messzebről elkerülni a jákob, gyurcsótány féléket. Az, hogy sokszor kimondta a nyers és fájdalmas igazságot az nem az ő hibája.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a bohár félék miket össze hazudoztak róla.

2022. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 XX.XX ***** válasza:
50%
Jogilag nem, "politikailag" valamennyire, de sok értelme nincs
2022. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Milyen felelősségrevonásra gondolsz ?

Visszament polgármesternek. Az országos politikában senki sem fog szóba állni vele. Aki meg szóba áll meg is érdemli.

Ezzel az arrogáns viselkedéssel hogy mindenki hülye csak én vagyok helikopter sok ellenséget szerzett.

2022. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha már a bukás első percében szétesett az ellenzéki “összefogás”, akkor mi lett volna, ha kormányon maradtak volna 4 évig?

Felelős politizálás helyett egymás hergelése ment volna. Az értelmesek pont ezért szavaztak a Fideszre (nem azért, mert idealizálják Orbánt, hanem mert azt a luxust, hogy egy instabil ellenzék vezesse háborús helyzetben a járványtól és inflációtól ígyis megterhelt és elfáradt országot, most nem engedhettük meg magunknak), ha tetszik ha nem, lehet nyafogni, de most még nem ennek volt itt az ideje. Ha 4 év múlva lesz olyan ellenzék, ami nem fog civakodni, stabil, ért az ország vezetéséhez, beszél az átlagemberek nyelvén is, nem ostobázza le a vidéken élőket, akkor már szó lehet a kormányváltásról.


És csakhogy tisztázzuk: nem vagyok Fideszes, de még csak Fidesz-szimpatizáns sem. Csak ez volt most a racionális lépés. Lehet hisztériázni, a ballibsik is jól jártak

2022. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem MZP volt a hibás, hanem az hogy inkompatibilis, és az eredményt megfűszerezte az instabil ellenzék is.


MZP nem való elnöki posztra, borzasztóan neurotikus, nem bírja a stresszt, elveszti a fejét, kapkod. Ilyen temperamentummal nem lehet kormányt váltani, az pedig kész vicc, hogy még csak stabil pártja sem volt, hanem egy innen-onnan összeollózott moslék, és abból akartak várat építeni? Jakab Péter és Dobrev Klára hiába hibáztatják MZP-t, szerintem az ő jelenlétük miatt az emberek elvből nem szavaztak az ellenzékre.

2022. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5. Detto. Ugyan így gondolom, ezért hoztam meg azt a fájdalmas döntést, hogy a fideszre szavaztam, mert rájöttem, hogy nincs jobb. Háborús helyzetben egy véletlen rosszul fogalmazott kijelentés háborúhoz vezethet. Mellesleg szerintem a kormány jól kezelte az ukrán-orosz konfliktust, erre ez a nyomorult összefogás csak azért, hogy ellentmondjon, akár háborúba is képesek lettek volna sodorni az országot. Az ellenzéknek nem az lenne a dolga, hogy ha véletlen valami jó javaslata van a kormánynak, azért is ellent mondjon. Szóval nálam a háborúnál vesztette el az ellenzék a szavszatomat és kapta meg a fidesz. Főleg a kárpátaljai magyarokért, mert egy ukrán seggnyaló, csak az eu és usa érdekeit néző árulókra nem fogok szavazni. A Vona Gábor féle jobbik volt az egyetlen párt, ami jó lett volna ennek az országnak. Mihasznánk kis nácikra meg megint nem fogok szavazni. Így maradt a fidesz. Inkább maradjon a megszokott sz.r, mint még nagyobb sz.r legyen.
2022. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!