Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz a választások eredményé...

Örülsz a választások eredményének, vagy inkább letaglóz téged?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Örülök, hogy nem a mi nyakunkba omlik a sok sz@r.
2022. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Én mindkét oldalnak örültem volna. Most a lipsi könnyeknek örülök. Van bőven!
2022. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Azért valahol elkeserít, hogy 2,8 millió agyhalottal osztozom az országon. Még, ha a felük aszott agyú nyugdíjas, másik fél millió a rendszer haszonélvezője, akkor is sok megvezetett, gyenge értelmiképességű jobbágy van.
2022. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
3-as, mindez ne zavarjon. Annak örülj, hogy te ilyen bazi nagy észlény vagy.
2022. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Örülök, igen.

Bár nem a Fideszre szavaztam, hanem a Mi Hazánkra, de akkor is örülök, hogy nem egy pár hónap alatt összeverbuválódott dilettáns csürhe fogja vezetni az országot a következő négy évben sem.

2022. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ. Ha most 4 éven kersztül kitart a 25 év alattiak adókedvezménye, a 13. havi nyugdíj, és minden évben egyszer adnak adójóváírást a gyerekeseknek, emellett lenn tudják tartani az alap élelmiszer árakat, és az üzemanyagárakat, akkor azt mondom a Fideszre, hogy: ez igen! De ha jövő ilyenkorra, ezek közül már utolsó intézkedés is megszűnik, akkor ez megint semmi más nem volt, mint kellett az emberek szavazata.
2022. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Másfél millió panelproli lehet az országban.
2022. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem az adójóváírás egyetlen alkalom volt. Olyan "egyszer volt Budán kutyavásár" módon.
2022. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
#8 igen, de a sok kormánypárti szavazó eddig ez sem jut el. Pedig soha nem is ígérték, hogy nem egyszeri pénzosztás lesz.
2022. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!