Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a Magyarok...

Lehetséges, hogy a Magyarok Istene tündéreket küldött a Fidesz megsegítésére, és ezért lett ekkora győzelme?

Figyelt kérdés

Gondolok itt konkrét Fideszes politikusnőkre és műsorvezetőkre:

pl. Koncz Zsófi, Vitályos Eszter, Földi-Kovács Andrea, Dobos Marianne, Varga Judit, Szentkirályi Alexandra, csak hogy párat említsek.


Lehetséges, hogy ezek valójában tündérek, emberi alakban, és Isten küldte őket, hogy az országért harcoljanak?



2022. ápr. 5. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ahogy látom, Gerő András teljesen belehabarodott Dobos Marianne-ba. :D
2022. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Fidesz nyert 100 ezer szavazatot(hozta a kötelezőt), az hogy ez ilyen elsöprő győzelmet ért az annak volt köszönhető, hogy az ellenzék meg veszített 800-900 ezret, ez meg nem tudom mennyire lehetett a Fidesz érdeme.
2022. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Magyarok Istene küldött tündéreket, hogy segítsék a Fideszt győzelemre.

Biztos vagyok benne.

2022. aug. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!