Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ra esely HA bekovetkezne...

Van ra esely HA bekovetkezne az allamcsod, vagy legalabbis hatalmas valsag lenne, akkor tartani kene elorehozott valasztast? (Pl 1-2 ev mulva)

Figyelt kérdés
Most hogy EU elzarja a penzcsapot, nem lesz itt jo vilag.
2022. ápr. 6. 08:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

#10 hát ne is tarts, hiszen az csalás lenne, na meg nem lenne túl hiteles hiszen kiderülne hogy nem értesz hozzá gyorsan.


De most döntsd már el hogy másfél milliót kereső fejlesztő vagy e, vagy közgazdász szakember 🤣

2022. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
12 éve hallom tőletek, hogy jön az államcsőd, de valahogy csak nem akar ideérni...
2022. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
3 diplomám van..Ebből 1 Corvinus,egy BME..Tudod van aki vitte is valamire..Fejlesztő vagyok,de van közgazdász diplomám.
2022. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
12 éve mondják hogy megverik a Fideszt:)Közben egyre inkább fogynak:)Biztos mennek Londonba mosogatni:)
2022. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#13 nekem 8 van, ebből 2 harvard, és egy yale. Tudod van aki vitte valamire.

Én a google egyik vezető menedzsere vagyok, és vezetőfejlesztő is, de mellette hobbiból térhajtóművet is fejlesztek az MIT-n.

2022. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó.Csak én ha kell tudok privátba diploma másolatot küldeni..Te is?;)Nem gond ha mosogatsz csak de akkor tudd hol van a helyed a társadalomban..Valahol a cipőm és farkam közt:)
2022. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki akkorát mondhat amekkorát csak akar:) Nincs jelentősége.
2022. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
Csak én tudom is bizonyitani..Panellakó barátunk nem:)
2022. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#16 néha mosogatok ja, inkább megvárom hogy összegyűljön és akkor be a gépbe, bár banki szarokat fejleszteni az tényleg olyan érzés, hiszen technikailag, kreativitásban az a szakma alja. De jól fizetik, és lehet néha röhögni az idióta gazdaságisok hülyeségein 🤣


Én tudom hol a helyem, és azt is tudom, hogy a tiéd a súlyos kisebbségi komplexusnál van, aminek kezelésére vannak szakemberek. Talán fel tudod dolgozni segítséggel azt, hogy ütöttek a suliban, és hogy panelban, vagy eldugott kis falu vályogházában nőttél fel, és ezt akarod túlkompenzálni, reménytelenül. Német "prémium" már van? Az az alap lépés a kompenzációhoz 🤭

2022. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!