Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay Péter nélkül,...

Márki Zay Péter nélkül, hogyan szerepelt volna az összefogás?

Figyelt kérdés
Szerintem még a 4/5 is meg lett volna a Fidesznek, ha Gyurcsányné a miniszterelnökjelölt

2022. ápr. 6. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyan így.

A főváros mindenképpen az ellenzék mellett állt volna, vidék meg ellene.

2022. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Jakabbal vagy Karigerivel valamivel jobban szerepeltek volna, Dobrevvel a franc se tudja.

Én eredetileg Fegyőrre szavaztam az előválasztáson, de ő ugye ki lett lőve. Aztán amikor MZP-t kihozták csak vakartam a fejem, miután pedig megszólalt és csupa baromságot hordott össze, akkor vált világossá, hogy kösz, ebből nem kérek, akkor inkább maradjon Orbán.


Egy egyedül induló Momentumot vagy egy Vona vezette Jobbikot tudtam volna még támogatni, de MZP elmehet a a jó édesanyjának a bús büdös szinkronpicsájába!

2022. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajszálnyival rosszabbul. MZP max néhány tízezer szavazatot hozott, Hódmezővásárhelyről és környékéről.


Karácsony Gergővel talán lehetett volna pár százezerrel több szavazatot elvinni, Dobrevvel pár százezerrel még kevesebbet (mert a Gyurcsánynézás valamivel erősebb mint a Miniferizés, és még igaz is) - de érdemi különbség nem lett volna semmiképp.


A rezsim kiépült, az ellenzéknek nem maradt mozgástere. Ez ennyi. És még isteni szerencséjük is volt a kormányoldaliaknak azzal, hogy a szomszédban emberek halnak meg, lehetett építeni a háborús félelmekre.

2022. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Itt azt kell megérteni, hogy az ellenzéken belül akkora széthúzás van, hogy amíg ők léteznek, Magyarország nem lehet demokratikus.
2022. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

4... hmmm... ezt a Fidesz párteligazításon tanították nektek? Ameddig létezik ellenzék, Magyarország nem lehet demokratikus. Feleltetnek is ebből?


És mikor lesz az? Ha csak egyetlen párt ül a parlamentben, a Fidesz?

2022. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!