Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértek azzal hogy Magyaror...

Egyetértek azzal hogy Magyarországnak csatlakoznia kellene az Európai Ügyészséghez hogy az EU megnyugodjon ês megkapjuk a minket megillető pénzt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem
Nem tudom.
40 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem ennek kellene a fő oknak lenni, de csatlakozni kell.
2022. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjuk a feltételes módot, csatlakoznunk KELL. (Nem azért, hogy az EU megnyugodjon, hanem azért, hogy elítéljék végre a világtörténelem egyik lekorruptabb kormányát.) Eleve nem értem, hogyan lehetséges, hogy egy uniós ügyészséghez tetszés szerint csatlakozhatnak a tagállamok. Közös szervezet, nem bújhat ki alóla senki.
2022. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell csatlakozni, mert akkor még kiszolgáltatottabbak leszünk és ők dönthetnek mindenben. Jogállamiság kell és korrupció nélküliség, nem európai ügyészség.
2022. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Jobb volna egy független magyarországi ügyészség, aki sem fidesz sem balliberális parti.
2022. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

#4

Nem tudom hogy lehetne szebben leírni.

Ha valaki nem fideszes != Balos libsi.

Nem vagyok fideszes, de liberális se. Tényleg tököm kivan már azzal, hogy mivel nem vagyok fideszes emiatt balos libsi a becenevem.

Nyíltan vagyok homofób és rasszista. Nem vagyok már olyan drasztikus mint x éve, de a fejem kopasz a mai napig. Számomra nem rejtvény, hogy mi az a Divízio 88.

A fidesznek semmi köze nincs alapból a jobbos eszmékhez. Kicsit se rasszista vagy homofób a párt.

Most őszintén, egy olyan irta a meleg ellenes törvényt is, aki utána elment egy meleg orgiára. Ez hiteles??? Orbán volt szobatársa volt ez az illető. Mikor lebukott nyefegett valamit, de ne mondja már, hogy semmit nem tudott a dolgairól. Vagy ha annyira családparti Kaletát is hagyta volna megrohadni peruban.

Kész vicc az a fidesz.

Szóval nem olyan kellene aki nem fideszes és nem liberális.

Hanem egy teljesen független akkor, ami tényleg a teljes spektrumon független. De ebben az országban mindenki megvehető. Szóval ott is lenne korrupció.

Meg ugye a magyar rendszer, mikor Jakabot megbünteti a bajszos, majd elbírálják, ha nem tetszik az ítélet mehet fentebb, ahol megint a bajszos dönt. Kellene egy ilyen rendszer??

Hol van itt bármilyen függetlenség?? Bármilyen igazság?? A Kaleta féle per is kész vicc volt.

Igenis jónak látnám ha az EU vagy más az országtól is független bíróság ítélné el a nagykutyákat és nem itt menne a bohóckodás.

2022. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez egyet jelent a feltétel nélküli elhasalással, megalázkodással és a nemzeti érdekek feladásával, akkor nem.
2022. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!