Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy a kormányp...

Miért mondják, hogy a kormánypártokon kívül a választások másik győztese a Mi Hazánk?

Figyelt kérdés

Bejutottak, igen. De sajnos csak 7 képviselővel. Az összefo.ás pedig 56 embert küld a Parlamentbe. Az azért több, mint a 7. És az 1 millió 800 ezer listás szavazat is többnek tűnik, mint a 319 ezer.

Persze nagy siker ez a Mi Hazánknak azt figyelembe véve, hogy elhallgatták őket, szinte csak neten léteztek. De ezek szerint a program nélküli balos katyvasz mégis több szavazót vonzott...


2022. ápr. 6. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ki mondja?A kormánypártok után ha a képviselők számát nézzük akkor a dk a másik nyertes.Megalakulása óta minden választáskor megsokszorozza a mandátumai szàmát.Ez pedig baj.

Én örülök hogy az MHM bejutott,remélem helyreteszik majd Jakabot.😀

2022. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 felkelhetetle ***** válasza:

11

Ha DK lesz a Fidesz fő kihívója garantált lesz a 4/5.

Nem mintha sok különbség lenne 2/3 és 4/5 között a magyar politikában. :D

2022. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy nagyon el voltak nyomva, a kampány alatt is. Így ezt a 6%-ot összehozni elég nagy bravúr. A másik meg az, hogy az Ellenzék 6 párttal hozta össze azt az eredményt, szóval 6 felé is oszlik az egész, tudtommal de nem akarok hülyeséget írni biztosra.
2022. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a Mihazánk nem lett elnyomva semmenyivel a többi párthoz képest. YouTubeon nem úgy tűnik. Bocs, de egy Facebook oldal letiltását bejelente egy Facebook posztban ciki. Láttam a városban meg állítani a Covid diktatúra plakátokat. Szerintem plakátokkal kampányolni vállalhatatlan. Köz TVben az ellenzék is el lett nyomva.

Aztán MZP kapta a negatív kampányt, de ő is tolta negatív kampányt.

Ha el akartok jutni egy zsákfaluba minden áron akkor nem az USában a megpróbálni Facebookot perelni kéne.

2022. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 felkelhetetle ***** válasza:

14

Igy párton kívül, tényleg elég gáz, amit a facebook művel.

2022. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az Összefogásnál az volt a kérdés, hogy nyernek-e. Nem nyertek.


A Mi Hazánknál pedig az, hogy bekerülnek-e?

Bekerültek.


Akkor most ki a nyertese a választásnak szerinted?


Ha nem nyírták volna ki a Jobbikot, komoly ellenfele lehetett volna a Fidesznek. Ők sok helyen végeztek annó a 2. helyen.

2022. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!