Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán végre kimondta, hogy az...

Orbán végre kimondta, hogy az oroszok kezdték a háborút és ŐK AZ AGRESSZOROK. Az ukrán-ellenes Putyinnak drukkoló fideszesek ehhez mit szólnak?

Figyelt kérdés
Interneten sajnos sok Fidesz szavazó Putyin mellett áll és helyeselte Ukrajna lerohanását.

2022. ápr. 6. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Melyik ország választ meg egy KGBs kémet utána az Európai kontinensen kelti a feszkot? Putinnal egyben meg az a baj, hogy körülötte személyi kultusz épül. Hány Biden naptár van?
2022. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Mondhatnak akármit. Ukrajna kezdte és usa keverte a sz.rt a háttérből. Ez nem most kezdődött, hanem 8 évvel ezelőtt Krímnél. Csak ezt a libsi egyoldalú nyugati média elhallgatja, az nem zavarta a lelküket,az nem szúrta a szemüket. Emlékszem én arra, amit az egyetemen a kárpátaljaiak meséltek...nem tudom sajnálni az ukránokat. Az ukrán elnök ugyan úgy egy háborús bűnös. Sőt, lehet még jbban is mint Putyin. Usa mindenáron 3 vh-t akar, ez a f.szát szopkodó ukrán elnök meg asszisztál ehhez.
2022. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

10.

Ukrajnát Iraq, Afganisztán, Irán, Szíria, Libanon-hoz hasonlítani.... :-(

2022. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

12.

Egyetemre jártál .... :-o

2022. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
14. Igen, képzeld, de ez a válasz szempontjából lényegtelen. Nem csak egyoldalúan kellene tájékozódni! Értem én, hogy fujj Orbán, meg Oroszország a libernyákok (mert a liberális szót sértő ezekre használni) szemében, de attól még a drága nyugati média is ferdít, hazudik. Krím nem szúrta a szemüket? De tudjuk, azóta kitalációnak lett kiáltva...ja, és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok fideszes.
2022. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!