Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félek a Mi Hazánktól?

Miért félek a Mi Hazánktól?

Figyelt kérdés
Miért jön rám mindig az az érzés a párttal kapcsolatban, hogy velük minden rosszabb lenne? Mitől ilyen ijesztőek?

2022. ápr. 6. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
A valóságot mondják nem pedig mellé beszélnek talán ezért?
2022. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Kezdd el újra szedni a Frontint.
2022. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Ne félj tőlük, mert semmi beleszólásuk nincs semmibe!!
2022. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
32%

Mert egy megerősödni látszó fasisztoid párt.

De nem hinném, hogy valaha 10%-nál több szavazót össze tudna csődíteni.

2022. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Valszeg azért tartod furcsának mert ők nem hazudnak! lehet megszoktad hogy a fidesz és a baloldal hazudik össze-vissza és furcsa hogy valaki meg nem!
2022. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
47%
Gyurcsány sem hazudott az öszödi beszéden, oszt' mégsem vagyok oda érte... Talán az is fontos, hogy MIT mond valaki, amikor őszinte. Ha például fasiszta lózungokat, az nem jó.
2022. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Mert mondjuk mi hazánk értelmesen beszélnek,nem pont egy márkay zay péter..
2022. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

"Mi Hazánk Mozgalom pedig 6,22 százalékkal jutott be a parlamentbe"


Mit akartok ilyen looserektől??

2022. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

"Ha például fasiszta lózungokat,..."


Idézz már tőlük ilyet, kérlek!

2022. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%

Örömmel:


"...a fogyatkozó magyarsággal szemben évtizedek óta népességrobbanást produkáló cigányság 2040 és 2060 között többségbe kerülhet. Attól a pillanattól fogva pedig a szülőföldünk már nem Magyarország, hanem cigányország lenne. Ez ellen a fenyegető népesedési tendencia és a felelőtlen cigánynépesség-robbanás ellen pedig semmit sem tettek a Fidesz- vagy a balliberális kormányok."


--> Nem vagyok oda a cigányságot is érintő problémák teljes eltussolásáért, de könyörgöm, MAGYAR ÁLLAMPOLGÁROKRÓL BESZÉLÜNK. Mi az, hogy fenyegető népesedési tendencia? A Harmadik Birodalomban élünk, vagy mi?


"A magyarországi büntetés-végrehajtási intézmények munkatáborrá alakulnának át."


--> Csak úgy nagyon csendben megkérdem, hogy mégis mihez kezdenének azzal a rabbal, amelyik nem akar dolgozni? Hogy akarják rávenni? Testi fenyítéssel? Vagy éheztetéssel?


"... a legszörnyűbb és a társadalom számára leginkább káros bűnözők automatikusan oroszországi, jellemzően szibériai börtönökbe kerülnének, rendkívül kemény körülmények közé. Ennek lényege az elrettentő erő. Oroszországban nem működik a strasbourgi bíróság..."


--> Na ez nemcsak fasiszta, de rendkívül ostoba is. Ezek a jóemberek tényleg azt hiszik, hogy a kemény börtönök miatt Oroszországban kisebb a bűnözési ráta, mint a Skandináv államokban? lol


"Szintén rendkívül fontos, hogy például a cigány szubkultúrán belül

a börtön „menő” dolognak, követendő példának számít. A cigány fiatalok akkor

lesznek igazán férfiak, ha börtönbe mennek."


--> Esküszöm, nem kedvelem a píszí érzékenykedésért, de ez nettó rasszizmus. Akkor még talán bocsánatos, ha valaki spiccesen a kocsmaasztal fölé hajolva böfögi el, de egy párt programjába hogy az istenbe lehet ilyeneket írni??


"A megnevelhetetlen, többszörös visszaeső gyilkosok számára visszaállítanánk a halálbüntetést."


--> Ezt remélem, magyaráznom sem kell...


"0% bevándorló, 100% magyar ország"


--> Erdélyi vagyok, és a jövőben szeretnék Magyarországra költözni. Vajon engem sem látnak szívesen? Kiadnák a tűzparancsot? Vagy megtűrnének, mert fehér vagyok, és magyar az anyanyelvem, a más színűek és más nemzetiségűek viszont takarodjanak... Áh, kicsit sem fasiszta.


Nahh, ennyi elég, vagy olvassam el a kedvedért az egész agyament programot?

Ja és persze a könyvdarálásról, kémiai kasztrációról és egyéb finomságokról nem is beszéltem.

2022. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!