Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félek a Mi Hazánktól?

Miért félek a Mi Hazánktól?

Figyelt kérdés
Miért jön rám mindig az az érzés a párttal kapcsolatban, hogy velük minden rosszabb lenne? Mitől ilyen ijesztőek?

2022. ápr. 6. 20:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

Mihazánkra szavaztam.


Nem tudom tisztában vagytok-e vele, de vannak panaszok skandináv országrészekben a szegény "menekültekre"...


Nácinak semmiképpen nem mondanám a pártot.

Aki szerint mégis náci volna, az nincs tisztában a fogalom jelentésével.


Az olyan liberális belpesti értelmiségieket meg imádom (nem), akik csak náciznak homofóboznak, és rasszistáznak, de nem érvelnek, ha valaki nem ugyan azt gondolja mint amit ők toleránsok szeretnének...


Nekem fontosabb, hogy létezzen még olyan amit Magyarország-nak nevezünk,

mint az, hogy bánjunk kedvesebben az öregezőkkel, késelőkkel, pedofilikkal...


Persze van akinek pont fordítva van a fontossági sorrend, de remélem nem ők vannak többségben.

2022. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem jobban félj a momentumtól, dk-tól.


A momentumnak még a neve se magyar.


A dk-t meg nem kell részletezni...

2022. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%
A Momentum is nagyon szopkodja az EU csecsét.
2022. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%
Momentum egy usa és eu seggét nyaló, nem is magyar, alja kis cionista bábpárt. Akkor már inkább a Mi hazánk, pedig több okból őket sem szeretném kormányon látni.
2022. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Nekem túl radikálisok, viszont sok dologban igazuk van. Nemigen tudok velük mit kezdeni, a céltalan nácizás pedig hülyeség.
2022. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
17%
Én a Pride-ot sajnálom, mert ha ezek megerösödnek még rosszabb lesz melegként élni. Főleg a fiatalok járnak roszul. Évi 1 alkalom az nem volt sok vonulgatni ezért.
2022. ápr. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
20%

Azt a kevés magyart is kirekestik a magyarságból, ami van. Nyilván nem melegekre és a csigányokra gondolok.

Fidesz is egy heterogén párt meg egy szavazó közösség. Szájer és Győzike megjelenésében.

2022. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
76%
Dojcs kimaradt, ha már (is) győzikét megvették, bár ha jön az infláció, nem lesz ezekre az EU pénze sem elég.. A "megveszem a szavazatokat mindíg" nem fog jó lenni ..
2022. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!