Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az oka a Fidesz...

Mi lehet az oka a Fidesz hatalmas győzelmének?

Figyelt kérdés
Óriási arányú győzelmet aratott a Fidesz. A 199 megszerezhető mandátumból 136 az övék lett. Az azért magáért beszél. Én is Fidesz győzelemre számítottam, de nem ilyen nagy arányban azért.

2022. ápr. 7. 06:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Ezt ma még nem kérdezte senki.
2022. ápr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Keresd vissza, az elmúlt 3-4 nap kérdései között tudsz csemegézni bőven, hogy megkapd a titkos választ.
2022. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem árt, ha minél többször kérdezitek. Mert akadtak eddig is részetekről használható válaszok, de ezeket rendre lehurrogtátok, egyeseket lehülyéztetek. A vidék lakosait agymosottaknak nevezitek, de nem sorolom tovább, hátha valamikor magatoktól is rájöttök a hatalmas vereségetek okaira.
2022. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudtad?

A közTV, amit bár állítólag a kutya se néz, na az, az volt az oka, mivel vidéken nincs se internet, se más csatorna és a sok vidéki suttyó ezt nézi reggeltől estig:D

Kivéve, ha épp vadászni vannak vagy a szekereket szerelik.

2022. ápr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%
A legszélesebb rétegek számára ez volt a legkevésbé rossz.
2022. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
Idősödő társadalom, m1, médiauralom…stb sztem a fiatalok többsége az ellenzékre szavazott, azok már immunisak a propagandával szembe
2022. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kedves nègyes válaszoló. Ugye ez csak irónia volt. Remélem. Én videki vagyok, de itt is minden van atv, rtl klub, és a baloldali internetes sajtótermékek mindenütt elèrhetőek voltak. A házunk elé kirakták az egyik ellenzéki jelölt óriás plakátját is. Tele volt vele a kisváros. Nem tudtam megnézni úgy egy filmet, hogy ne jött volna be legalább két alkalommal a reklám, hogy Orbán milyen szemét, bezzeg az ellenzék. 15-30 másodpercekig muszáj volt nézni, mert nem lehetett elkapcsolni. Ezek után az m1-re hivatkozni, mint a Fidesz győzelem oka, nem túl hiteles.
2022. ápr. 7. 07:13
 8/29 A kérdező kommentje:
Ja és a még nyugdíjas sem vagyok 35 évesen, kocsmába nem járok, diplomám is van.
2022. ápr. 7. 07:15
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Ez többször ki lett már tárgyalva.


-Az egyik ok,hogy ostobaság volt azt hinni,hogy az ellenzéki pártok szavazói összeadódnak,ha összeállnak.

-Aztán, ott van a Jobbik lenullázódása, Mi Hazánk felemelkedése.


-Az ukrajnai helyzethez való hozzáállás.


-Tovább ok még,hogy Gyurcsány ott vigyorog az ellenzéki szövetségben.Nem volt épkézláb miniszterelnök-jelölt sem, csak megosztóbbnál megosztóbb figurák.

2022. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ja és az m1-et nem nézem, sem a hír tv-t. Az ATV-t szoktam, mert az viszonylag független és tárgyilagos.
2022. ápr. 7. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!