Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A negyedik egymás utáni...

A negyedik egymás utáni Fidesz 2/3 után bennetek nem merül fel, hogy anno az MSZP hogy volt 12 évig hatalmon?

Figyelt kérdés
Elfogytak a baoldali szavazók, vagy mi?

2022. ápr. 7. 13:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
#9 szerintem jó részük már nem él, de a lelkület az tovább él a magyarokban, igen. Ezt ismerte fel Orbán tökéletesen. Nem kell haragudni rá ezért. A magyar nem akar továbblépni a 20.századból, ő pedig jó politikusként kiszolgálja ezt.
2022. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%
MSZP volt az MSZMP utódja. Az emberek gyorsan ráuntak erre az új libsi világra ezért volt 2010 előtt két kivétellel MSZP kormány.
2022. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Meddig kéne visszamennie a baloldalnak, amikor még nem kúrta el?
2022. ápr. 7. 13:51
 14/30 A kérdező kommentje:
Én sajnálom, hogy ennyire egyszínű a magyar politikai paletta. Magyarország narancsszínű, nem sokszínű, elég a választási térképre ránézni.
2022. ápr. 7. 13:52
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én már a rendszerváltás után születtem, hátha valaki akinek több emléke van, el tudja mondani neked
2022. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 tobas ***** válasza:
100%
Az emberek ide fordulnak, sok helyen így volt, most is így van. Amúgy abban is van valami, hogy az előző rendszer is milliókba ivódott be, az állam majd megoldja jelmondattal.
2022. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

"De nincs igény Magyarországon egy erős baloldalra?"


De, igény az lenne rá, csak a mostani magukat baloldalinak tartó emberek alkalmatlanok politizálásra. Orbán egyébként is eléggé baloldali politikát folytat (árfixálás, kamatemelési moratórium, ilyenek).

2022. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 hypno ***** válasza:
76%

"De nincs igény Magyarországon egy erős baloldalra?"


De hiszen egy tőröl metszett bolsevik kormány van hatalmon. Attól, hogy a vörös csillagot meg a sarló-kalapácsot keresztre meg narancsra cserélték, még se nem keresztények se nem konzervatívok.

2022. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Baloldal alatt a szociáls érzékenységet értem, kisebbségek védelme stb...
2022. ápr. 7. 14:17
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

#19 MUHAHAHA

Na, az MSZ(M)P aztán TÉNYLEG, ku.vára szociálisan érzékeny volt és védte a kisebbségeket. Főleg a határon túli magyar kisebbséget, na őket aztán nagyon védte.

2022. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!