Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted a baloldali ellenzék...

Szereted a baloldali ellenzék ócsárló, lebutázó, agymosásos kijelentéseit a Fidesz-szimpatizánsok felé?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert ez biztosítja a 2026-os újabb 2/3-ot
Nem, mert ez biztosítja a 2026-os újabb 2/3-ot
15 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Miért, Viktorta jobb az állandó ellenségkép gyártásaival, ami ráadásul hót valótlan?
2022. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
birka, söpredék, fidesztálib, tanulatlan, vidéki paraszt...egy pár gyöngyszem:)
2022. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az alpári stílust a Fidesztől kell átcsábítani szavazókat nem kellene Bayer szintjére süllyedni ezt mindenkinek tudomásul kellene venni ha ellenzéki győzelmet szeretnénk.
2022. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

#1


Nem azzal kéne foglalkozni hogy viktorka mit csinál hanem a saját házuk táján kellene rendet rakni. Mert amit az ellenzék csinált az az hogy szavazókat vesztett, főleg Budapesten amihez nagyban hozzájárult Kari Geri bicikli sávjai.


Másrészt a vidék. Állandóan szidva vannak, így sosem fognak ellenzéki jelöltre szavazni (te sem azzal fogsz szimpatizálni aki állandóan lecsesz)


Harmadrészt, a miniszterelnök jelöltet támogatni kéne de sok fontos ellenzéki politikus még csak ott sem voltak az eredmény várón vele. Persze mert MZP így meg úgy de bszki ha legalább tanácsokkal ellátták volna akkor az égés elkerülhető lett volna a kampány alatt

2022. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3

Bayer profi provokátor. Eddig módszere bevált.

2022. ápr. 7. 17:47
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Aki lepontozott (2-es) annak üzenem, hogy ilyen jelzőket aggattak itt rám mert Fidesz párti vagyok.
2022. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is szimpatikusabb lenne, ha illetnék a választókat mindenféle jelzővel.
2022. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
"nem
2022. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem azért, mert hatása lehet a 26-os választásokra, mert attól még elég messze vagyunk.


Azért tartom ellenszevesnek, mert ostobaság.

"Ezt az emberiséget, hisz ember vgy, ne vesd meg."

Ha megvetem a magyarokat mert buták, saját magam butázom le. És azáltal hgy ilyet teszek, tényleg az is vagyok, hisz ki az, aki saját magát neveti ki az ostobasága miatt?


Máshogy látják a világot. Másképpen mint én, de ha tájékozódtak, és úgy jutottak arra a döntésre amire, akkor semmiben sem butábbak nálam, még akkor sem, ha más következtetésre jutottak.


Persze, vannak akik nem tájékozódnak csak visszhangozzák amit kell. De ez mindkét oldalon megfigyelhető, így ha az egyik oldal ezért ostorozza a másikat, akkor egyszerűen struccpolitikát folytat... És azt a személyt ostobábbnak tartom, aki olyna hibáért kárhoztatja a másikat, amiben ő maga is bűnös, mert nagyobb a szája mint az esze. Aki viszont tud kellő önkritikát gyakorolni, az fel fogja ismerni ő sem szent, ezért kárhoztatni sem fogja amásikat.


A fröcsögés fröcsögés marad. Függetlenül attól melyik oldalról jön.

2022. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem, de nem azért, mert kétharmadot biztosítana (azt így is, úgy is biztosítja magának a Fidesz, ezek ilyen rendszerek és kész).


Egyszerűen nem tartom helyesnek, hogy lemenjünk a Fidesz nívójára mocskolódásban. Szerintem Márki Zay is és sokan abban tévedtek, ahogy el is mondták százszor, hogy "a fideszt a saját pályáján kell legyőzni". Ennek a "tünetei" a kérdező által leírt mocskolódások is.


Ideje lenne végre megérteni: a Fideszt a saját eszközeivel, a saját terepén NEM LEHET legyőzni. Előfordulhat, hogy már amúgy sem lehet, annyira megszilárdult a pártállam - de akkor sem érdemes versenyre kelni vele az ilyesmiben.


Fel kellene fogni végre, hogy úgy sem lehet ócsárolás terén lepipálni a Fideszt. Mint ahogy, ha akarsz sem tudsz többet gyűlölködni mint Bayer Zsolt, a kormány vagy az állampárt, többet hazudni mint az MTVA és a KESMA együtt a propagandaminisztériummal, stb.


Ezekben a dolgokban lehetetlen a Fidesszel versenyre kelni.


Az átvert, megtévesztett tömegeket pedig nem szidalmazni kellene, hanem sajnálni, mert nem ők az elkövetők - ők áldozatok (az ilyen kérdések kiíróit is beleértve). Nem "birkák" és nem is gonosztevők. Átvert, megtévesztett, becsapott és félrevezetett, de egyébként tisztességes és normális emberek 90%-ban.


A történelmi felelősség azért a gyalázatért, amivé Magyarországot tették, nem őket terheli, hanem azt a max. 10%-nyi gátlástalan maffiózót, akik őket átverve, felhasználva és félrevezetve, az egész rezsimet működtetik, a hazugsággépezettel együtt.

2022. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!