Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP hiába jó szándékú és...

MZP hiába jó szándékú és tisztességes, más szerint is alkalmatlan az ország vezetésére?

Figyelt kérdés

Én eleinte kedveltem őt, de így a végére tényleg rájöttem, hogy tényleg nem tud kommunikálni. Aki elég intelligens, az persze megérti a mondandóját, de egy átlagember sajnos olyan buta, hogy a fidesznek ez easy win, akármilyen ocsmány és nevetséges lejárató propagandát be tudott vetni, ami működött is. Ez is csak a gomba embereknek köszönhető, ezeket nem lehet úgy megszólítani, MZP sajnos nem tudta belegondolni magát a helyzetükbe és valahogy érzelmi úton irányítani őket.

Így utólag amúgy jobb is, hogy nem az ellenzék nyert, tényleg nem ment volna semmire ez az "összefogás", igaza volt a fidesznek hogy ez egy gyurcsány show volt csak.


2022. ápr. 7. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom. Az biztos, hogy a Fidesz propagandagépezete sosem látott mohósággal vetette rá magát MZP minden szerencsétlenebbül sikerült kijelentésére, ugyanakkor MZP meglepően sok lehetőséget szolgáltatott a szavainak kiforgatására.

Szerintem nem elég a becsület és a jó szándék. A miniszterelnöki pozíció egy igencsak reprezentatív poszt, tudni kell viselkedni.

2022. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem arról szól, hogy kimondhatod amit igazából gondolsz, látszik hova vezet...
2022. ápr. 7. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így látom. MZP nem rossz ember, de sajnos teljes mértékben kommunikációképtelen. Arról nem is beszélve, hogy egy működésképtelen "összefogás" állt mögötte, akiket csak az tartott össze, hogy egymásnál egy kicsit jobban gyűlölték Orbánt.
2022. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég durva, hogy hova vezet, ha egy politikus ebben az országban igazat mond😂

Egyébként igen, szerintem egyrészt túl intelligens. Le lehet pontozni, meg lehet röhögni, de aki értelmes, tanult emberként próbált már magánál jóval alacsonyabb képességű emberrel beszélni, azt tudja, miről beszélek. Én egy nagyon nyitott ember vagyok, nem nézek le senkit, ezért bárkivel beszélgetek, van akivel muszáj is, akkor is, ha nem szeretnék. Csak egy diplomám van, az se valami hú, de elismert, az IQ-m pedig 130. Ezt azért írom, hogy látható legyen "lefelé" és "felfelé" is gyakran kell alkalmazkodnom. A "legbutább" ember,akivel rendszeresen kommunikálnom kell nem rendelkezik érettségivel se, az IQ-ja 80körüli. Amikor megismertem, egy teljesen új világ tárult fel előttem. Egyszerűen nem hittem el, hogy vannak emberek, akik alap dolgokat nem értenek (sokszor kért segítséget tőlem teljesen evidens, hétköznapi feladatokhoz.) Ő gyakran rám szólt, amikor beszéltünk, hogy "úgy mondd, hogy én is értsem". Időbe telt, mire megszoktam, hogy neki máshogy kell fogalmazni, egyszerűbben, hogy átmenjen az információ. Meg kellett értenem, hogy teljesen más a nyelvezetünk és nekem kell hozzá alkalmazkodni, mert ő hozzám NEM TUD! Ez az egyik, amire szerintem MZP se volt felkészülve. A másik meg, hogy szerintem nincs benne az az alapvető "politikusi sunyiság", hogy kell a sz.rt szépen becsomagolni, meg hát, a hazudozáshoz rutin kell, na. Évtizedekkel le van maradva ebben is.

2022. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
IQ szintről meg van a véleményem, önmagában nem sok értelme van, de mégis, arányaiban a magasabb számokkal rendelkezők jobbak a logikus gondolkodásban, jobban átlátják a dolgokat. Ezt persze lehet emberileg rossz dolgokra is használni. Elmentem egy tesztre még évekkel ezelőtt, hogy csak én gondolom magam helikopternek, vagy tényleg magasabb. 130-134 jött ki. Igazából ettől is csak rosszabbul éreztem magam, mert én sem tudok és sincs is türelmem úgy kommunikálni, hogy a kevesebbel rendelkezők is megértsék. Egy ilyen választás után meg csak még jobban szomorúbbá tesznek az emberek, tényleg semmi remény nem maradt bennem már. Szó szerint a sok hülye miatt ilyen a világ, a demokráciának sem sok értelme van mint látszik, pont emiatt.
2022. ápr. 8. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, ugyanígy látom. De sajnos, itt nem lesz változás, mindegy ki az ellenzék. Hiába mondják sokan, hogy Gyurcsányt el kell takarítani, teljesen új emberekkel stb. Semmi nem változna,akkor jönne az újabb csalódás. Értem, hogy Gyurcsány visz el szavazatot az ellenzéktől, de az elenyésző (ráadásul elenyészőt hoz is.) Akik miatta nem szavaznak az ellenzékre, azok a, el se mennek szavazni, b, városi, értelmesebb emberek között vannak. Budapesten ellenzéki többség van még mindig, tehát nem őket kell meggyőzni. Vidéken viszont úgy vannak felosztva a körzetek, hogy minden körzetben többségben legyenek az "alsóbb rétegek". Nekik teljesen mindegy, ki van az ellenzékben. A nevét se tudná, de azt igen, hogy Viktor küldte az Erzsébet utalványt. Mehetne oda bárki bármilyen programmal. Viktor annyit mondd, ha nem rám szavazol, háborúzni visznek meghalsz, ő nem állítja meg Sorost, a migránsokat, és levágják a kisfiad fütyijét az oviban. Hát, kell ez nekik? Soha nem szavaznának rá, lehetne bármilyen cukimuki.
2022. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem po t fordítva: a jelenlegiagyar társadalom alkalmatlan arra, hogy egy jó szándékú, demokrata miniszterelnök vezesse. Nekünk inkább egy hazug, tolvaj maffiózó diktátor kell...
2022. ápr. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz milliárdokat fizet embereknek, sőt már külön cégeket is alapított arra, hogy kamu profilokkal kommenteljenek a létező összes formában és mosassák az emberek agyát a fidesz propagandával! Te is egy ilyen vagy. A fidesznél nagyobb csapás még nem érte az országot soha! Több mint egy évtizede bizonyítja a fidesz az alkalmatlanságát! Márki mennyi ideig volt miniszterelnök? Jah, semeddig. Akkor honnan tudod hogy alkalmatlanabb mint a fidesz? A fidesz propagandából... Szánalmas.


A fidesz mindig az átlag buta embereket szólítja meg, hiszen belőlük sokkal több van. Ők azok akik a legnagyobb válságba és nyomorba is habző szájjal kiabálják hogy "hajrá fidesz"! Márki az értelmes embereket akarta megszólítani. Ezzel nem is volt baj. Ki is jött a szavazás végén, hogy mennyi a buta agymosott és mennyi az intelligens ember.


Ilyet leadnak a tévébe és a fideszesek beveszik, hogy Brüsszel azért nem ad pénzt, mert nem engedjük be a szexuális ragadozókat az óvodákba. A fideszesek egyetlen szavát sem tudják megcáfolni az ellenzéknek, csak a röhögő fejeket nyomják meg a bohóc szmájlit. A fidesznek meg egyetlen szavát sem tudják bizonyítani, azaz azt, hogy jobban élünk, meg Magyarország előre megy, nem hátra. De mégis a fideszre szavaznak ha mindenüket elvesztették miatta akkor is. Miért? Mert a fidesz egy szektává nőtte ki magát, ahol a vezér ha azt mondja hogy kövessetek el tömegesöngyilkoságot akkor azt is megteszik mert annyira vakok, buták...

2023. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!