Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha történt választ...

Szerintetek ha történt választási csalás,de az országnak jó akkor elfogadható?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #párt #politika #szavazás #2022-választás #ellenszák
2022. ápr. 9. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem történt csalás és a választási bizottság szerint sem.


Valamint az ellenzéki képviselők szerint sem akik beülnek majd a Parlamentbe és úgy összglobálba felvesznek az évek során jó pár milliárdot az adónkból.

2022. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem már az, hogy megszegték a kampánycsendet azzal, hogy április 3-án is kampányrendezvényt tartottak már önmagában az is választási csalásnak minősül. Nyilvánvaló, hogy más egyéb visszaélések is történtek ez nem vitás.
2022. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ kinek...van aki azt mondja bármi is legyen, én bennűk hiszek, lehet diktatúra is de engem és családomat védjük meg...


Észek-korea, kína...


Ja és Oroszo ahol több mint 70% os a kormány többsége a parlamentben?

2022. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
A csalás semmilyen formában és senki részéről nem elfogadható.
2022. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Na meg két választás azonos napon megtartani is szerintem ellentmond minden európai jogszabálynak. Még nem is hallottam ilyenről, hogy az országgyűlési választások napjára népszavazást tűzzenek ki és a választási bizottság ezt el is fogadta... pff.. Fejétől bűzlik itt a hal.
2022. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

#5


Azért csinálták így, hogy kevesebb pénzbe kerüljön és ezzel még az ellenzék is együttértett pedig az ritka.


Miért bűzlik a hal ebben az esetben?

2022. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Az hogy nemvolt választási csalás egy hazugság, a pártirodán ezt sulykolják belétek pedig a valóság az az hogy bizony voltak bőven csalások ezt az EBESZ és más megfigyelő szervezetek is kinyilatkozták.


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

#5 Egyrészt mert ez így nem hiszem,hogy teljesen szabályos és nem is hiszem, hogy emiatt kevesebbe került, ez zagyvaság.


A másik meg az, hogy a témája miatt erősen befolyásolólag hatott a választás eredményére, mert sokaknak az jött le, hogy van a hazafi fidesz ami meg akarja védeni gyermekeinket az átműtéstől és a b..ziktól,a z ellenzék meg pont ez ellen kampányolt.. Nyilvánvaló, hogy ezért hozták pont egy napra a kettőt. Vicc az egész. Innen látszik, hogy az OVB is velejéig korrupt, mert ilyet el se fogadhatott volna, ha egyenlő esély érdekében.

2022. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Semmiféle csalás nem elfogadható egyik oldalról sem.

Ez a jelenlegi pedig rohadtul nem jó az országnak.

2022. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Az itt a legföbb gond, hogy az EU is elnézi mindezt ami itt folyik, ameddig Orbán szállítja a sok analfabéta agyhalottat az összeszerelő műhelyeikbe bagóért, mert ameddig lesznek ilyen veréb barmok, akik éhbérért elvégzik a munkát, addig az EU-nak is jó üzlet Orbánt hatalmon tartani
2022. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!