Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Összefogás szavazók, ti...

Összefogás szavazók, ti hisztek a kormányváltásban? Illetve mi számítana elfogadható eredménynek, ha legyőzzük a fideszt, vagy az is siker már, ha megakadályozzuk az újabb 26+-ot?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Hiszek a kormányváltásban és kizárólag a fidesz legyőzése fogadható el részünkről
Hiszek a kormányvártásban, de már akkor is elégedett leszek, ha megakadályozzuk a 2/3-ot
Nem hiszek a kormányvártásban, a célunk a 2/3 megakadályozása
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszek benne. Újabb 2/3
2022. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem tartom teljesen esélytelennek, de azért nagy illúzióim sincsenek.
2022. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
MZP-vel lehetetlen a kormányváltás, mindent elrontott amit csak lehet.
2022. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
90%
Kiszámíthatatlan. Mindenesetre látszik a Fideszben a félelem. Ahol csak lehet ott csalnak. Vajdasági szavazat kézbesítők, Fidesz propaganda kormány levelekben, folyamatos hazudozás. Meglátjuk.
2022. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Minden nap mást érzek, 18ban biztos voltam a váltásban -szerintem azt elcsalták-, de most egyszerűen X, hogy mi lesz az eredmény. Viszont őszintén mondom, hogy nem tudom, melyikkel járnánk jobban, illetve kevésbé rosszabbúl.

Lehet hagyni kéne, hogy Orbán bevégezze művét és rádöljön a szr, amit épitett.

2022. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Engem mzp semmiben nem befolyásol. Ha dobrev vagy karácsony lenne a jelölt akkor is leszavaznék az ellenzékre. Automatikusan, mint egy robot.
2022. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Realis eselyt latok a kormanyvaltasra de az h mi elfogadhato eredmeny azt nem tudom ertelmezni. Ha az a kerdes h elegedett leszek e ha a fidesz csak feles tobbseget szerez, akkor a valaszom hogy nem nem leszek elegedett.
2022. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
A 2010 előtti választási rendszerrel toronymagasan leváltanánk a Fideszt de ebben a rendszerben megint 2/3-uk lesz.
2022. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!