Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! a választáson mi...

Balosok! a választáson mi fájt a legjobban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Az hogy a MKKP nem kereült be a parlamentbe! (Magyat kétfarkú kutya párt)
Az hogy a Mi Hazánk bekerült a parlamentbe! (Mi Hazánk Mozgalom)
Az hogy a Fidesz nyert és az Összefogás vesztett!
Az hogy a Fidesz 2/3 nyert, az Összefogás meg ilyen gyengén teljesített!
Az hogy utána ekkora belviszály alakult ki a baloldalnál! és a reakciók (Reakció alatt ZSHOWtime értem és hasonlókat!)
Összességében így az egész egy az egyben!
26 szavazat
 1/8 Crisopher ***** válasza:
81%
Leginkább a 2/3. Egy szoros fidesz győzelmet még elnéztem volna, de így Orbánék megint szabadon garázdálkodhatnak
2022. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem semmi. Annyira nem élem bele magam a választásba hogy fájjon a végeredmény.

Ennek a végeredménynek még ha nem is örülök de nem tartom egy tragédiának, hagy maradjon csak orbán a miniszterelnök hagy kinlódjon a felvett rengeteg hitellel meg a többi agyatlanságával, ezek az agyatlan dolgok okozzák a vesztét és ezektől fog megbukni. Én meg ölbetett kézzel nevetve nézem a kinlódását. :))))))

2022. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
2: Igen, ezt már ismerjük, 12 éve bukik meg a következő hónapban.
2022. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Én csak nevetek rajtatok, gyötrődjetek a főnökötök hülyeségei miatt.

Csak azokat a honfitársaimat sajnálom akik nem szavazták meg ezt az idiótát.

2022. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2/3. Szimpla Fidesz győzelemmel kiegyeztem volna, de ez így borzalom. Semmi fék nincs a rendszerben, azt csinálnak, amit csak akarnak, ráadásul rendeleti kormányzással, egyik napról a másikra.
2022. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmi nem fájt. Ellenzékiként azért imádkoztam, hogy pont most ne legyen kormányváltás. Annyi 💩 halmozott a kormány fel most hirtelen, hogy ember legyen a talpán, aki ebből pozitívan jön ki. (propaganda nélkül).
2022. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De pont a propaganda miatt fognak ebből is jól kijönni. Majd megmagyarázzák, hogy nálunk minden rendben, Németországban már napi 1 millióan halnak éhen, és amúgy is GyurcsánySorosBrüsszel.
2022. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Én nem szavazok többet balra, mert visszanéztem a youtubon a videókat. És tényleg gáz volt ez így. 19 éves vagyok.
2022. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!