Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszt is megbírságolják a...

A Fideszt is megbírságolják a nemmel szavazásra buzdító hirdetéseik és plakátjaik miatt, vagy csak az érvénytelen szavazásra biztató civil szervezeteket?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi.
2022. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ráadásul a nemre buzdító hirdetéseket nem a fidesz adta fel, hanem a kormány. És szerintem (bár nem vagyok jogász) az törvénytelen, hogy az állam nyíltan, sőt, fizetett hirdetésben foglal állást egy népszavazási kérdésben, ezzel szándékosan befolyásolva az emberek véleményét. De gondolom egy újabb kétharmad után nem fogják saját magukat felelősségre vonni.
2022. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Én az érvénytelennel szavazókat is birságolnám
2022. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
2)Az Eu-s csatlakozási népszavazáson is a Medgyessy- kormány fizetett hirdetesekben foglalt állást befolyásolva az emberek véleményét.
2022. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Hogy valakit arra buzdíts, hogy a neked szimpatikus válaszra szavazzon, az nem bűn. Hogy arra buzdítsd, hogy szabotálja a szavazást, igen.
2022. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Következő lépésként megbüntetik az összes fideszes képviselőt, aki tartózkodott valamilyen parlamenti szavazásnál. Bár, lehet, hogy nem...

Savanyú a szőlő, hogy bebuktátok, mi? Ráadásul 2 millió érvénytelen vagy be nem dobott, ez égő tényleg, most pofázzon a fidesz, hogy ez egy erős fel(nem)hatalmazás, mert tényleg az.

2022. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!