Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók mikor...

Az ellenzéki szavazók mikor látják be végre, hogy Gyurcsány az egyetlen esélyük a kormányváltásra?

Figyelt kérdés

Divat lett most újra gyurcsányozni az ellenzékiek körében, holott ez a Fidesz narratívája, a széthúzás a Fideszt erősíti!


A DK a legerősebb, legszervezettebb ellenzéki párt és az lesz 2026-ban is. 2006-ban Gyurcsány Ferenc már megbuktatta Orbán Viktort. Ha a demokratikus sokaság egyöntetűen beáll mögé, akkor újra legyőzheti a Fideszt!



2022. ápr. 9. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Én anno a Gyurcsány ellenében szavaztam a fideszre. Azóta ellenzéki vagyok, de Gyurcsányra soha a büdös életben nem tudnék mégegyszer szavazni! Most az összefogásra szavaztam befogott orral, de soha többet! Gyurcsány egy áruló, és mellesleg ugyanolyan politikát folytat mint a fidesz. Tolják a hazugságot, meg a propagandát. Minek szavazzak mégegy fideszre? Gyurcsány annak idején is, és azóta is nagyon ellenszenves figura az álarc mögött. És azt sem fogja fel, hogy az emberek előtt véglegesen leszerepelt. A neve említése is tömegeket riaszt el. Nem normális. Öszöd után, ha azonnal lemond, és bocsánatot kért volna, más lenne a tészta. De nem tágított, sőt azt mondta, akinek nem tetszik, el lehet menni az országból! Ezután a tüntető tömegbe lövetett. Erőből politizál, gusztustalan volt az egész. Orbán sokkal finomabbam, profibban erőszakolja meg az országot, úgy hogy az ország még élvezi is közben.


Gyurcsányt. Soha. Többet. Pont!


De ez igaz a Jobbikra, MSZPre, LMPre, bocs ha kihagytam valakit.

2022. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Nevezz be az évtized viccére ezzel a "kérdéssel", - esélyes leszel a nulladik helyezésre, (akkora poén ez)!
2022. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%
GyF-nek úgy kellett volna tennie, mint az ellenzékiek által oly nagy örömmel emlegetett Szájernak. Úgy eltűnni, hogy kb azt sem lehet tudni, hogy merre él jelenleg.
2022. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#2 tényleg? Mikor??
2022. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!