Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság csak a választások...

Manapság csak a választások miatt lett relevanciája a 2006-os eseményeknek?

Figyelt kérdés

Évekig a kutyát nem érdekelte, hogy kinek a parancsára kik törtek be, kik sérültek meg a TV székháznál. Erre jön most a Fidesz egy ZS kategóriás, IMDB 1,2-es értékelésű filmmel, ami ráadásul fikció, és ahogy hallottam még gyurcsány sincs benne. Őszintén, kit érdekel, hogy mi volt a múltban? Miért nem arra fókuszálunk, hogy mi van a jelenben, hogy van egy diszfunkcionális oktatásunk, omladozó egészségügyünk, a fitalk tízezrével vándolorlnak el, mert ugyanezért a tudásért kb már bárhol jobban megfizetik őket mint itthon?


Tudom, lehet mondani, Gyurcsány még mindig ott van a politikában, ez tény. Viszont azt a fideszesek nem gondolják, hogy 15 év alatt mekkora Pál-forduláson mentek át a pártok? Pár éve a Jobbik egy neonáci párt volt, mára már kb ott tartanak, hogy a melegházasságot is engedélyeznék. A Fidesz demokrataként indult ismét 2010-ben, akkor én is rájuk szavaztam, most meg minden csak nem egy demokrata, kb a Kádár-korszakra hajazó rendszert hozott létre nagyon taktikusan az elmúlt években. Miért hiszik sokan azt, hogy csak azért mert Gyurcsány benne van a politikában, ugyanaz lesz majd a helyzet az ellenzék győzelme esetén, mint 2010 előtt? Ennyire sötétek az emberek, hogy bele se gondolnak, teljesen más a világ 2021-ben, mint 11 éve?



2021. okt. 24. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
A vér nem válik vízzé. Gyurcsány az Gyurcsány marad.
2021. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelmű, hogy igen. A Fidesz hozza fel mindig figyelemelterelés és riogatás gyanánt. Normális ember a jelen helyzettel foglalkozik, és nem azzal, hogy ki mit mondott 15 évvel ezelőtt.
2021. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
2: normális ember mérlegeli mindkét oldal múltbeli tevékenységét, mert az számít igazából, akkor mutatkozik meg valaki igazi arca, amikor kormányoz.
2021. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hypno ***** válasza:
30%

Azta!

Megnéztem az imdb-t. Ennél még a Kis Vuk is jobb értékelést kapott.

[link]

2021. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én mérlegelem, de egyszerűen nem találok olyan szempontot, ami miatt nekem 27 éves, ateista, szingli fővárosinak a Fideszre kéne szavaznom. Egyszerűen jobban tudok, és mindig is jobban tudtam azonosulni az ellenzékkel, főként a Momentummal, akik egy liberális Európa eszményét hirdetik, de mivel MZP, bár full kereztény, többször is megfogalmazta h ők nem lesznek kirekesztőek mint a fidesz, így én abszolút tudom őt is támogatni. Dobrevre nem szavaztam a múltja miatt, de külügyminiszternek baromi jó lesz.
2021. okt. 24. 12:53
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
4: mert a hozzád hasonló sok fanatikus azzal szórakozott, hogy lepontozza megnézés nélkül. Azta.
2021. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
ma 12:49 Pont ahogy írod és nekem az jön le, inkább Gyurcsány mint Orbán. Felnőtt voltam már Gyurcsány alatt is és végig élem 2006-ot a sűrűjében. Még is Gyurcsány inkább.
2021. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Tele a gyatya, azért került elő.

Nem lennék most a Tóni helyében.


Amúgy Dobrevből nem kéne külügyminisztert csinálni. A ruszkiknak így is bőven lesz mivel zsarolni az új kormányt.

2021. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

3-4 napja jatszak a filmet (kevesen lattak idaig) ... de egyesek mar nezik az imdb minositest :)))


Az ilyen emberek hol voltak a tortenelem orakon? Nagyszulei hol voltak '56-ban? (valoszinu AVOsok voltak)? Szulei hol voltak 2006-ban (valoszinu lovoldozo rendorok voltak)? Es most kik ezek a hulyegyerekek? :)))

2021. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért nem számoltatja el a FidSS gyucsrányt, mert gyurcsányozás a legerősebb fegyverük.
2021. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!