Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem kerülget a masszív...

Csak engem kerülget a masszív szó szerinti fizikai hányinger a választások óta?

Figyelt kérdés

K.rva rosszul érzem magam. Én nagyon magamra vettem a választásokat. Soha ennyire nem éreztem még rosszul magam emiatt.

Tudod van az az érzés, nem tudom megtapasztaltátok-e már valaha, amikor úgy érzed tartozol valahova. Amikor úgy érzed rokon lelkekkel vagy körülvéve. Én akkor éreztem ezt először életemben, amikor egy koncerten voltam. És elkezdett a zenekarral játszani az egész tömeg. Lelassított az ütem és elkezdtek letérdelni az emberek, de sokan százak egyszerre, és mikor letérdelt mindenki, pár másodperc múlva egy droppra a zenében felugrottunk egyszerre. Nem volt megbeszélve, nem tudhatta senki hogy pontosan mikor kell majd, de mégis mindenki egyszerre ugrott. Egy pillanatra csak, de úgy éreztem hogy sok százan egyszerre mind ugyanarra gondoltunk és ugyanazt éreztük. Félelmetesen jó volt.

Én azt érzem ma, hogy nem tudok azonosulni senkivel ebben az országban. Hogy itt nincs senki, aki az én érdekeimet képviselné, aki az én hangom lenne a politikában. És nincs senki, aki ugyanazt tartaná fontosnak amit én. Nekem fontos lenne a környezet védelem, Budapest élhetőbbé tétele, az autók teljes kitiltása a belvárosból és a pesti rakpartról, mert én itt élek és látom, érzem, hogy mennyire rossz, mennyire élhetetlen.

Fontos lenne egy jó oktatás, ha én itt szeretném felnevelni a gyerekem, mert nincs számomra nagyobb érték mint a saját gyerekem sorsa és élete.


Nem képvisel itt engem senki, nem ért meg senki. Aki mégis, péládul Puzsér pogramja, vagy például egy mkkp-val vagy civil szervezetekkel tudok szimpatizálni, azok maximum 3-4 százalékot kapnak, ha megmérettetik magukat és semmilyen esélyt nem látok rá, hogy valaha is többségben legyenek ilyen programok.

Borzalmasan rossz érzés egyedül lenni itt.

Nem akarok itt lennni.


2022. ápr. 9. 20:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Nyugat-Európa valamely országában gyorsan megtalálná a számításait egy magadfajta balliberális.
2022. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Akkor húzzál el! xD
2022. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
amint átléped a határt boldog leszel , az ott egy elfogadó felvilágosult és nem kirekesztő világ .
2022. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem többeknek lett most sok. Mert innentől irreális abban is reménykedni, hogy majd köv választásokon. Ez lesz amíg Orbán Viktor él minimum.
2022. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a balliberális. Ezt leginkább szitokszónak használjátok, de nem értem hogy amúgy mit kéne jelentsen. Amíg volt lmp, és zöld párt volt, addig rájuk szavaztam, az utolsó két választáson meg a kutyákra. Akkor én most rossz ember vagyok?
2022. ápr. 9. 21:05
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ne legyél itt, hanem menjél.

A Sétáló Budapestben egyébként aktivista voltam. Tetszik a független program, de ennek az országnak nem ez kell, tudomásul kell venni. Nem csak fővárosiak élnek az országban, hanem vidéken még négyszer annyian. Nem tudom, hogy jobb lesz-e nekünk vagy sem, azzal, hogy (szélső?)jobbra tolódott április 3-ával a teljes politikai közélet, de aki azt hiszi, hogy nyugatról a szabadság szele fúj a kötelező kvótákkal, nemi és szexuális alapon való megkülönböztetéssel, kritikai fajelmélettel (fehér férfi gyűlöletével), szavak betiltásával az valamit nagyon nem ért a világból.

A teljes világpolitika a szélsőségek felé tolódik, én inkább választom a haveri alapon való szűrést és a korrupciót, mint az imént felsorolt új nácizmust.

2022. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Sosem értettem, most sem, a „Csak én”, „Csak engem” stb. kezdetű kérdéseket.

Ha csak te, akkor jobban, vagy rosszabbul fogod érezni magad?

Ha nem csak te, akkor jobban, vagy rosszabbul fogod érezni magad?

Ráadásul, nem kérdés, hanem sopánkodás. Vagy változtatsz, és elfogadod, vagy megoldod, vagy így maradsz.

2022. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
A nemzeti oldal most ünnepel, a balliberálisok siránkoznak.
2022. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
"az autók teljes kitiltása a belvárosból és a pesti rakpartról," Költözz a dzsungelbe.
2022. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
9, Nézz meg egy másik európai nagyvárost.
2022. ápr. 9. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!