Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péternek szerintetek...

Márki-Zay Péternek szerintetek kellene egy saját pártot alapítania?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet még benne potenciál? Vagy esetleg egy karakter gyilkosságon ment volna keresztül és nem lenne érdemes belevágnia? Vagy esetleg egy olyan szövetséget létrehozni, amiben tényleg érezhetően összefogni akaró emberek pártok vannak, nem úgy mint pl(dk, jobbik) nektek mi erről a véleményetek? Saját véleményem szerint, sajnálom, hogy ennyire kikezdte a propaganda és szerintem azt felróni problémának, hogy amennyit dolgozott ez az ember éjjel-nappal és néha férre mondott valamit, akkor úgy tenni mint valami hatalmas probléma történt volna? Igen, végülis jelenleg magyarországon hatalmas probléma, de egy normálisan működő demokratikus országban ezek a hibák egyszerűen jelentéktelenek. Írjátok le a ti véleményteket.

2022. ápr. 8. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes lenne pártot alapítani.
Nem lenne érdemes
34 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Fideszes szempontból érdemes lenne, még jobban megoszlana az ellenzék, úgy még a Fidesz 4/5 se lenne kizárt 2026-ban
2022. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2%
2022. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Márki-Zay úgy döntött, hogy nem ül be a parlamentbe:


[link]


Ez alapján szerintem neki már nincsenek olyan törekvései, hogy miniszterelnök legyen.

2022. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Abban az esetben, ha folytani akarja az Nyugat (EU, NATO) seg*nyalást akkor inkább ne, ha úgy dönt hogy végre magyar érdekeket is hajlandó lenne képviselni akkor mindenképp!
2022. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Úgy tűnik tévedtem, mert az előbb néztem rá a #2-es válaszoló linkjére.


Lesz pártja Márki-Zay-nak.


(#3 voltam)

2022. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát én egyébként biztos vagyok benne, hogy 2026-ban is Fidesz fog nyerni, de talán 2030-ra meglehetne formálni egy olyan szövetséget/pártot vagy valami ilyesmit, ami képes lenne valódi alternatívát mutatni a fidesz melett, amiben nincsenek benne a régmúlt arcai, magyarúl egy megújult ellenzéket és egyébként én személy szerint öeülnék, ha maradna pár párt között összefogás, de csak olyan pártok között, akik tényleg képesek összefogni, nem hátba támadni állandóan a jelöltet gondolok itt legfőképp a Dk-ra és a Jobbikra...
2022. ápr. 8. 18:33
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
3 Megnyugodhatsz, összefogás parlamenti részének sem lehet már miniszterelnöki törekvése illetve lehet, csak a kutya nem fog rájuk szavazni. :)
2022. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2%
Önálló pártja után suskát kapna az államtól. Nem ellensége a pénznek.
2022. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen akkor a fanjai meglátnák hogy a kutya sem kíváncsi rá.
2022. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#8 - Logikus azért kezd el az ember dolgozni 2022-ben, hogy 2026 után majd talán kap állami pénzt. Ezt gondold át újra.
2022. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!