Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL Klub miért foglalkozik...

Az RTL Klub miért foglalkozik annyira a csövesek védelmével?

Figyelt kérdés

Felkapták azt a hírt, hogy egy bűzlő hajléktalant "megalázó hangnemben" szállított le egy villamosvezető. Azzal miért nem foglalkoznak, hogy a villamosok, buszok bűzlenek ezektől az alakoktól? Az nem megalázó?


[link]



2022. ápr. 10. 17:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Ez azért komoly, hogy itt tartunk. Az ugye nem baj, hogy összeszarják, pisálják a villamost, jegy nélkül utaznak stb. Az nem megalázó a többi utasra nézve igaz? Védjétek csak őket, vigyétek haza, simogassátok, szeretgessétek. Csináljunk petíciót aminek az a címe, hogy "Vigyél haza te is egy hajléktalant". Őrület komolyan...
2022. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Dzsonszi ***** válasza:
74%
#9 Mit tudnak ezektől ellopni? Azt a kannásbort amit szorongatnak meg a dekkekből összeguberált dohányt? És mi normális emberek, akik dolgozni járunk tűrjük el, hogy a fosukat kerülgessük? 21. század van és itt tartunk, hogy az orromat befogva kell átmenni jó pár aluljáróban. De aki ennyire sajnálja őket, az fogadjon be egyet kettőt a blaháról, legalább nekünk kevesebb jut.
2022. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
A mocskos RTL meg sajnáltató hírt csinál abból, hogy egy ilyet leutasítanak a villamosról. Szánalom az egész.
2022. ápr. 10. 18:05
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem baj hogy foglalkoznak velük, természetesen kell velük foglalkozni.
2022. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
12%

Bírom, hogy megint olyanok osztják az észt, akik még csövest nem láttak.

Nekem is jogom van a tiszta környezethez!

Nem fogom megsajnálni.

2022. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
Akkor kérdezem én az itt egybegyűltektől. Mi a megoldás ? Mindenkit zárjunk koncentrációs táborba ? Vagy Gulágba és öljük meg őket ? Zavarjuk őket ki a városból is tegyünk úgy mintha nem is léteznének ? Vagy mi a megoldás aminek 21 századinak kell lennie ?
2022. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%
16, ne terelj maradj a kérdésnél. Ne zúdítsd rá az egybegyűltekre a problémamegoldás felelősségét. Tehát, te szívesen utazol összeszart, összepisált, büdös, részeg csövingerekkel a villamoson a 10ezer forintos havi bérletedért cserébe? Komolyan öregem, legközelebb, ha felszáll egy befosott részeg csöves, én még át is adom neki a helyemet!
2022. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
#17 Akkor marad a panaszkodás, hiszen megoldani nem tudod a problémát.
2022. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

#17 Nem utazok tömegközlekedéssel.

A hajléktalanok azok nyilván problémái a városoknak (nem csak Budapesten hanem a világon mindenhol) de azzal, hogy elmondod , hogy milyen büdösek egy anonim oldalon attól ez megfog oldódni ? Nyilván nem. Tehát valamit kell velük kezdeni. Itt mindenki olyan okos nyilván van rá megoldása is. Én csak kíváncsi vagyok mit lehet tenni velük

2022. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
21%
19, A megoldás nyilván az lenne, hogy ezeket az embereket leszoktatja az állam a piálásról, és visszavezeti az életre. Na, most jó? Vagy írjak neked holnapra egy 20 oldalas tervet a hajléktalanok segítéséről és adjam be a kormánynak? Na, tessék, holnap nem lesznek csöves büdös trágyák a villamoson, mert megoldottam. Én is keveset járok tömegközlekedéssel, pont emiatt vettem autót, mert már komolyan herótom volt attól, hogy felszálljak rá a sok büdös szar miatt.
2022. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!