Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL Klub miért foglalkozik...

Az RTL Klub miért foglalkozik annyira a csövesek védelmével?

Figyelt kérdés

Felkapták azt a hírt, hogy egy bűzlő hajléktalant "megalázó hangnemben" szállított le egy villamosvezető. Azzal miért nem foglalkoznak, hogy a villamosok, buszok bűzlenek ezektől az alakoktól? Az nem megalázó?


[link]



2022. ápr. 10. 17:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
Be kell őket tiltani! Nehogy már a mi pénzünkön dőzsöljenek! (irónia)
2022. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a HVG.

Max az RTL leközölte.

2022. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#1: Engem sokszor a hányinger kerülget, mikor ilyen alakok felszállnak a buszra, villamosra. A normális emberek mért nem élveznek védelmet velük szemben?
2022. ápr. 10. 17:47
 4/31 anonim ***** válasza:
18%
Liberalizmus van.
2022. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
#3 Ja, hát neked vágül is csak pénzed van, otthonod, tiszta ruhád, nem zaklat a rendőr meg a közterület felügyelő, nyilván te vagy kiszolgáltatva és nem ő. Édes istenem, mondd hogy egy troll vagy.
2022. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5: Én megértem, hogy rossz nekik, és sajnálom is őket, de amikor bűzlik a busz, akkor nem sajnálatot érzek, hanem dühöt, hogy mért kell ezt nekünk elviselni. És akkor a Retek Klub még ezt védi.
2022. ápr. 10. 17:51
 7/31 anonim ***** válasza:
10%
Tipp: nálunk is szegénység van, de azért az ukránoknak kell küldeni a segélyt és befogadni őket...
2022. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Dzsonszi ***** válasza:
74%
#5 Mikor itt vannak összefosva a népszínház utcán, nehogy már még én sajnáljam őket... Kannás borral a kezükben, maguk körül hugy/szar, nyáron bűzlenek mint a döglött állat. Én lennék hatalmon, az összes ilyet elzavarnám valami táborba. Hajléktalanszállóba meg nem mennek és jöhettek bármilyen kifogással, nekem van ismerősöm aki ott dolgozik és tudod miért nem mennek be? Mert ott nem lehet inni, szabályok vannak, tisztálkodni kell. Nekik kényelmesebb kint, beb@szva élve rohadni.
2022. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
#8 Azért a hajléktalan szállón sok lopás is van meg verekedés is.
2022. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez az eset jól példázza a liberalizmus lényegét: a problémás kisebbségek minden f*szságát kénytelen lenyelni a többség, mert tolerancia van.
2022. ápr. 10. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!