Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni a 2024-es...

Kire fogsz szavazni a 2024-es EP választáson?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
Jobbik
Kétfarkú Kutyapárt
Momentum
DK
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak a Fidesz!
2022. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Csakis a Fideszre.
2022. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
A Momentumra.
2022. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha ezek lesznek a felhozatalok akkor a kutyakra!
2022. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Tudja a franc, mi lesz 2 év múlva. Nem vagyok egyik párt feltétel nélküli szavazója sem. De a Fidesznek 180°-os fordulatot kellene venni sok dologban ahhoz, hogy rá szavazzak, szóval az szinte esélytelen.
2022. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a Momentumra, hacsak nem alakul valami jobb párt
2022. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Sosem értettem azokat, akik a Mi Hazánkra szavaznak. Lényegében Fidesz 2.0...
2022. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

#7

Tudod hogy ez nem igaz! se érvet se bizonyítékot nem tudsz mondani erre! én viszont sok bizonyítékot tudok! a fidesztől veszik el a legtöbb szavazót! rádásul több ügy kapcsán is a fideszel erősen szembementek! (például oltás) de még a fideszes végrehajtó maffiát is a Mi Hazánk buktatta le! sőt! ha megnézed a Mi Hazánkat akkor többet támadja a fideszt mint a baloldalt.... arról meg nem én tehetek hogy nincs elég agysejted hogy felfogd a tényeket....

2022. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

8: Ne erőlködj... FONTOS kérdésekben egy szelet fújnak a Fidesszel. Egy jobbos, vagy szélsőjobbos szavazónak ott lenne a Fidesz. A Mi Hazánkra adott szavazat elvesztegetett szavazat. Mert kormányra úgyse kerülnek.

A Fidesz a következő 4 évben csak addig profitál belőletek, amíg szét nem veritek egymással karöltve teljesen a baloldali ellenzéket. Ha ez megtörtént, a Fidesz nem fog megtűrni maga mellett egy jobboldali konkurenciát és titeket is ugyanúgy ki fognak nyírni, mint ahogy a Jobbikkat tették.

Nem baj, én szeretem a náci könnycseppeket.. 😊😏

2022. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel legyen két párt, a jobboldal és a baloldal, és mehetnek az évszázados balhék, mint az USA-ban
2022. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!