Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mész a Putyin háborúját...

Mész a Putyin háborúját támogató tüntetésre április 30-án ?

Figyelt kérdés
Hősök terén lesz
2022. ápr. 12. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Kissé torzít a kérdésed. Hivatalosan erről lesz szó:

"Elég volt a hazug médiából! Elég az ukrán és EU, USA hazudozásból! Elég a szankciókból! Elég EURÓPA tönkretételéből! Elég a NATO terjeszkedéséből és a háború szításából! Álljunk ki OROSZORSZÁG MELLETT AZ UKRAJNÁBAN ÉLŐ KISEBBSÉGEK JOGAI MELLETT! ELÉG AZ ELNYOMÁSBÓL! "


Megmondom őszintén, szimpatikusak a célok.

2022. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Arra leszek kíváncsi, hogy az EU, meg a Nato mit fog szólni ehhez. Az ok, hogy a szerbek bevállalnak egy ilyet, egyik szövetségnek sem tagjai. De tőlünk azért nem biztos, hogy annyira ildomos.
2022. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy ki szervezi ezt a f#szságot?
2022. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem érek rá a kertben fogok kapálni.
2022. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha sikerül beindítani a tankomat...
2022. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
#3 Németországban is voltak már oroszpárti tüntetések az orosz diszkrimináció ellen. És ha Európa folytatja ezt a politikát, akkor még lesznek is bőven ilyen megmozdulások. Az, hogy egy Európában élő oroszt egy európai bolt nem szolgálhat ki kizárólag a származása miatt, már erős túlzás, és teljesen jogos a felháborodás emiatt.
2022. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
6os, még mindig nem sikerült összerakni azt a kerépárt?
2022. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem támogattam és mélyen elítéltem az oroszokat amíg egész Ukrajnát lőtték.


Most viszont, hogy bevonultak a Donbasszba és hamarosan összecsapnak az ukránokkal, inkább támogatom az oroszokat hisz az a saját földjük, az ukránok feltételekkel kapták meg amit megszegtek. Az oroszok csak meg akarják védeni az ott élő orosz kisebbségeket és ez hatalmas dolog egy ekkora országtól, hogy egy ilyen kis picsányi orosz lakta területtel is így foglalkozik. Remélem az oroszok nyernek.

2022. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

'Elég a NATO terjeszkedéséből'


Putyin is ezt hozta fel Ukrajna kapcsán, csak az a baj, ez rossz megfogalmazás, mert nem a szervezet terjeszkedik, hanem maguk az államok kérik a felvételüket, a katonai szövetség pedig egyszerűen elfogadja azt, amennyiben bizonyos feltételek teljesülnek.

2022. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Molyember ***** válasza:
75%

Az a helyzet, hogy sokan úgy éreznek, mint az első válaszoló, és ez már egyáltalán nem vicces.

Egyébként meg Budapest nyugat-párti, ezt egyértelműen kinyílvánították a választáson. Tartsanak tüntetést az oroszok mellett valami fideszes faluban, így talán nem veri szét egymást a két tábor. Értem én, hogy 2/3, de azért mindennek van határa.

Nincs még egy olyan nép, amelyik úgy gyűlölné a magyarokat, mint a magyar. Nem, nem írtam el.

2022. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!