Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc megkezdte a...

Gyurcsány Ferenc megkezdte a végső leszámolást baloldalon? Néhány ember fikázza őt, de a DK lett a legerősebb balliberális párt az ellenzéki oldalon. Gyurcsánynak mindig szerencséje van? 2009-ben mikor lemondott leírták őt, de visszajött az öreg.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszajár feszt,mint kárhozott lélek.

Én nem fikázom,kulará.

2022. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem sűrűn vagyok itt, de tetszik, hogy a kérdések 2/3-a mindig Gyurcsány Ferencre vonatkozik 🤣

Nos... nem foglalok állást, csakis objektíven próbálok valami válasznak tűnő írást összehozni.

Baloldalon tényként kezelhető, hogy Gyurcsány a legjobb, legtehetségesebb politikus, ez legyen vitán felül álló tény. Ha ő nem lenne, akkor csak még szedett-vetettebb lenne az egész brancs.

Ferinket leköpték, politikailag legyilkolták, és ő mégis a mára legerősebb ellenzéki pártot megcsinálta. Aki erre ugyanúgy köpköd (legyen az magánember vagy politikus) az bújjon el szerintem. Csak a múltat nézni, és nem törődni a jelennel, az ugyanúgy arra utal, hogy az emberek a múlt évtized és évszázad rabjai, ami Orbán malmára hajtja a vizet.

Szigorúan objektív voltam!!!

2022. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy sajna észre kellene már végre magát vennie, hogy ő egy kerékkötő a gépezetben, és üresbe tenni magát. Akkor talán egy full új ellenzék végre felépülhetne.
2022. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

"...ő mégis a mára legerősebb ellenzéki pártot megcsinálta."

A 199 fős parlamentből 16 helyet szerzett a DK. Ez nem a legerősebb ellenzéki frakció, hanem a legkevésbé gyenge.

2022. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Mellesleg hagyjuk már ezt a "tehetséges" jelzőt egy 61 éves megőszült ember kapcsán. :)
2022. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ügyesen manőverezik a maga térfelén, 2009 óta a háttérből irányítja a baloldalt. Biztos vissza akar térni 26 ra.
2022. ápr. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Kovács Kati is megőszült már, akkor ő is tehetségtelenné vált a kora végett?

És ezeknek szavazati joguk, van 😭🤦

Én szívesen elmondanám mit gondolok, de mikor ekkora erejű passzátszél jön szembe, és ez a passzátszél jelen esetben tompaagyúak gyülekezete, akkor a szónak értelme nincs.

2022. ápr. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor a Feri bandája az élseszű...vagy mégsem...
2022. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Hegylakó.

Csak egy maradhat.....

2022. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Gyurcsány egy ravasz, nárcisztikus, pszichopata ember. Képtelen belátni azt, hogy ő is okozója ennek a rendszernek. A Fideszes és DK-s rengeteg mindenben hasonló még akár világnézetileg is, csupán az a baja egyik szavazótábornak a másikkal, hogy nem a kis kedvencük irányít.
2022. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!