Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már ciki lesz végre, ha...

Most már ciki lesz végre, ha valaki LMBTQ párti?

Figyelt kérdés

Évekig éreztem azt, hogy titkolnom kell az LMBTQ meg a többi divatmajomsággal szemben érzett ellenszenvemet, sőt azt is, hogy a családot, gyerekvállalást fontosnak tartom, mert rögtön a "szülőgépnek" nézem a nőket meg a többi baromsággal jöttek. Barátaim, kollégáim közt is szinte csak az a vélemény volt jelen, hogy Orbán rohadjon meg, meg mennyit lopnak.

Most április 3-ika óta mintha változott volna a helyzet. Melóban már másnap csendben voltak azok az asztalnál, akik máskor hangosan politizálnak. Később, amikor én is hangot adtam annak, hogy örülök, hogy nem az ellenzék nyert, több kollégámról kiderült, hogy támogatóak ebben. Komolyan, kicsit olyan érzésem volt, mint amikor egy meleg "előjön" a szexualitásával a környezetének...

Amúgy a melegekkel nincs bajom, de a nyugatról átvett marhaságokkal igen, és sajnos ez a szivárványos dolog is közéjük tartozik. Nem szeretem azokat, akik homofóboznak, ostobának neveznek azért, mert nem támogatom, hogy összeházasodjanak (kinek árt vele? Az értékrendemnek).

Elképzelhető, hogy most megfordult a hagyományos értékrendűek számára a közéleti helyzet, és annak kell csendben maradnia, aki eddig szivárnyos profilképet tett ki és büszkén menözőtt azzal, hogy LMBTQ párti?



2022. ápr. 13. 06:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, a választással megfordulni látszik a trend
Még nem tudni, de valamit érezni a levegőben
Nem, továbbra is ciki lesz jobboldalinak lenni és az lesz az ünnepelt, hogy ha meleg vagy
50 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
81%

Hagyjuk már a mártírkodást! A negyedik 2/3-os Fidesz kormány alakul, és előadjátok, hogy m8csoda lázadás fehérnek, heterónak és konzervatívnak lenni? A vallásost nem mondom, mert ahhoz nincs valódi közötök.


Mint ha a 70-es években ciki lett volna szocinak lenni.

2022. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 L.. István ***** válasza:
81%
Megvolt a választás, nem tűnt fel? Már nem kell a propaganda.
2022. ápr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
66%
Számomra mindig is ciki volt, politikától függetlenül.
2022. ápr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
77%
Ez butaság. Léteznek nem fideszes, gyerekeiket nagyon is szerető családok. Egyébként lehet San Franciscoban más a helyzet, de Magyarországon biztos, hogy ti többet foglalkoztok az LMBTQ-val, mint az ellenzékiek! Ha szóba nem hozzátok, észre se venném azon kívül, hogy nyáron egyszer lezárják az Andrássy utat, de nyáron minden hétvégén le van zárva valami hülyeség miatt a fél város, úgyhogy lehet azt se venném észre!
2022. ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
87%
Árt a Te értékrendednek? Mégis hogy? Nem inkább a Te akarod a saját értékrendedet másra erőltetni?
2022. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
80%
Tisztességes ember szemében Fideszesnek lenni ciki, nem pedig homoszexuálisnak.
2022. ápr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
91%

5-ös vagyok: visszanéztem, hogy lepontoztak-e már, és igen, le. 🙂

Az értékrend belülről fakad, egyfajta meggyőződés, ha ártani lehet neki, ott valami gond van.

2022. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen kérdések a cikik.
2022. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
84%
Neked milyen hátrányod származik a melegekből?
2022. ápr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
22%

#1-es, ez nem jó hasonlat, ugyanis akkor nem lehetett másképp gondolkodni, hangosan legalábbis nem és halkan is csak magadban!

Most pont hogy mindig az gondolkodik hangosan, sőt ordibál, aki "ellenzékben van". Nem ugyanaz a kettő! Nem tudom, hogy lehet azt a rendszert ilyen könnyelműen bármivel is összekeverni, az összekeverhetetlen!

Ilyet meg nem teszel abban a rendszerben, ilyen véleményt, amit most leírtál, le nem írhatnál!

A valláshoz kinek nincs köze? Kikről beszélsz? Hozzánk szólsz, nem egy párthoz! Ha az a véleményed a Fidesz-ről, hogy a valláshoz nincs valódi köze, akkor azt elfogadom, mint véleményt, de mivel itt nem a Fideszhez szólsz, így nem értem mi képzi ennek az alapját, honnan ismernél engem, honnan tudnád nekem és az itt hozzászólóknak, a Fidesz bármelyik szavazójának mi és mennyi köze van a valláshoz?

Az utolsó 1 hónapban bármerre mentem, az a 35% ha kérdezték ha nem, osztotta az észt és fröcsögött, és hogy 3-án el fog takarodni Orbán Viktor és így sz-r, úgy sz-r stb.

Egy példa, állok a rendelőben, épp várom egy vizsgálat eredményét, odajön hozzám egy idősebb nő és megkérdi oda várok-e (egyértelmű volt, szóval csak hozzám akart szólni), a következő mondatában már szidalmazta a kormányt és kettőt nem kellett szólnia már ott termett egy férfi is, aki rácsatlakozott. Miért kell zargatniuk ezzel, azt nem is értem, és mit mondjak erre? Álljak le vele vitázni egy rendelőben? Mondjam el neki, hogy a lánya, akire annyira rohadt mód büszke volt (joggal), az abban a csarnokban oktat kosárlabdát, amit a Fidesz épített? Mondjam el neki, hogy az elmúlt 5 évben minden évben kapott nyugdíjprémiumot, előtte pedig vásárlási utalványt, továbbá ebben az évben 13. havi nyugdíjat és számíthat egy évközi nyugdíjemelésre is, míg 2010 előtt azt mutogatták a TV-ben, hogy a nyugdíjasok Bp-en az utcán koldulnak? Annyit kérdeztem, hogy unoka van? Elmondta, hogy három. Szerinted? Akkor a három unoka után nem jár adókedvezmény, nem járt CSOK, otthonfelújítási, ingyen napelem stb. stb.

Ettől fulladozik a többség, (a többség!!!) aki negyedszer szavazza meg a Fideszt, ezt kell hallgatnia! Abban a rendszerben, amire Te gondolsz, ott ezt nem kellene hallgatni, ott kuss van! Azért nem érti ez a 35%, hogy mi történik 4 évente, mert hangoskodik, véleményével terrorizál, aki pedig nem ért velük egyet, az nem áll le velük vitázni, hallgat! Kinek hiányzik ilyen vita? Épp a szívemmel voltam vizsgálaton, nem gondolod, hogy felidegelem magam ilyenekkel. Helyeselni szoktam, hogy ja-ja, igen-igen! Nem teszek hozzá a mondanivalójához és akkor hamar abbahagyja!

2022. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!