Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldogok vagytok, hogy végre...

Boldogok vagytok, hogy végre kordába rakták az Lmbtq propagandát?

Figyelt kérdés
Én, igen.:) https://www.youtube.com/watch?v=qwXyqUHvoHg

2021. jún. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
71%
Mi az,hogy mindig is tartottam a meleg skinheadektől.
2021. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
43%
Mi az az lmbtq?
2021. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 A kérdező kommentje:
LmbtQ=meleg biszexuális satöbbi........
2021. jún. 12. 19:48
 4/95 anonim ***** válasza:
62%
És mi az elején az L?
2021. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
81%
Ez egyik nagy baromsága a fidesznek, max egy újabb gyűlölködési pont, mint már jó pár amit össze hozott. Ez nem propaganda kérdése. Engem, nem propagandával, de vasvillával sem lehetne rávenni, hogy másik férfival legyek. Ez nem propaganda kérdése. Ez a szokásos fidesz gyűlöletkeltés egy csoport felé. Nem meglepő, kb 10 éve ezt csinálja. Oszd meg, had marakodjanak, gyűlölködjenek.
2021. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölet keltés a célja, hanem a gyermekek egézséges lelki fejlődésének a megóvása.
2021. jún. 12. 19:54
 7/95 anonim ***** válasza:
77%

Ezzek a gyerekek fejlödését egyáltalán nem befolyásolják - ugyanis a gyerekek a valós életben is részt vesznek, nem csak az iskolában óvodában hallanak róla!

Viszont egyes idiótáknak örömet szerez, aazt hoszik, ennek lesz valami eredménye.

Cserébe a világ megint csak elkönyveli, hogy a magyarok ritka ostoba népség, ha nem tiltakozik ilyen diktatórikus módszerek ellen.

2021. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:

Egyészt nem diktatórikus módszer, hanem végre megjött a kormány esze, másrészt, pedig büszke vagyok, hogy a kormány azon kevesek egyike a világon, ami ilyen törvényt hoz.


Egyébként de, fontos két okból is:


Nem véletlenül vezették be!


Hollandiába, ahola meseország mindenkié szerű propaganda mesék, már teljesen elterjedtek az ovodától az egyetemig, 10x!-esére nőtt az LMBTQ személyek száma!

2021. jún. 12. 20:07
 9/95 anonim ***** válasza:
80%
A kérdezőt gondolom fizetik viktorék. Mesterségesen keltik a gyűlöletet egy csoport irányában akik túl sok vizet nem zavarnak. Persze addig sem a lopások és az alkalmatlanságuk, butaságuk, képmutatásuk a téma. Az államnak semmi köze hozzá, hogy mit csinál az ágyban.
2021. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
57%
Stadion,Mészáros,krumpli,oltás,lopnak.
2021. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!