Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogon mondja nekem meg...

Milyen jogon mondja nekem meg nekem bárki is, hogy mit csináljak a saját életemmel és hogy nekem nem lenne szabad elköltöznöm Magyarországról a haza iránti hűség miatt?

Figyelt kérdés

Nagy mértékben felháborít engem, amikor valaki, bárki, olyat mond nekem, hogy "Nem szabad elköltözni a haza iránti hűség miatt!" és hogy "Mindenki nem hagyhatja el ezt az országot!". "Itt élned, halnod kell!". Szeretnék mindenkit emlékeztetni arra az apró információra, hogy ez az én saját életem és arra az apróságra is, hogy nagykorú, felnőtt embert én döntöm el, hogy hol szeretnék lakni. Nem vagyok kiskorú többé, hogy bárki ítélkezzen az életem felett.


Én sem szóltam bele soha senki magánéletébe. Ha ő itt szeretne lakni, nyugodtan megteheti, ez az döntése. Sohasem szólnék bele, hogy mit csináljon a saját életében. Honnan veszi valaki a bátorságot, hogy megmondja, mit csináljak a saját életemmel? Azért szeretnék elköltözni, mert (1) egész életemben erre vágytam hogy külföldön lakjak és felvegyem egy másik ország állampolgárságát, ugyanis nem éreztem magam itthon Magyarországon (2) meleg emberként kirekesztve érzem magam Magyarországon és azt érzem, hogy a melegek ellen a kormány negatív propagandát folytat.


Miért szól bele bárki is egy ennyire személyes dologba, mint hogy hol lakjak, mit csináljak a saját életemmel? Miért érzik szükségét ennek, hogy ilyesmit mondjanak?



2022. ápr. 14. 09:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha meleg vagy, akkor inkább azt fogják mondani ezek a nagy álkeresztények, hogy akkor jobb is, ha elmész.
2022. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Alapvetően aki nem tud nyelveket, nem ismer más országokat, az mondja, hogy ne menjenek el az emberek, mert nyilván érzi, hogy ha az értelmesebbje lelép nyugatra, akkor itt züllés, lesüllyedés lesz csak, ha a sorja marad itthon.
2022. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Kérlek, költözz el mindenkinek jobb lesz.
2022. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem mondja meg. Én azt szoktam mondani ha valaki nagyon firtatja, hogy nekem a magyar állampolgárságomért sosem adták olcsóbban se a kenyeret, se az áramot, akkor tulajdonképpen kipróbálhatnám magam máshol is. Ez a megmondóemberkedés meg ugye a választások után jött amikor az ellenzéki szavazók naponta 10 kérdést írtak ki hogy mennek külföldre, ennek az ellenpintja a turbómagyar aki még csomagolni is segít. Majd csodàlkozik amikor az orvosok elhúztak Németországba, a tanárok szintén valahova, a szakmunkások Ausztriába, aztán itt ülnek majd Viktor ölében egy rakás nyugdíjassal. De legalább megvédték őket a gendertől :D
2022. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

" De legalább megvédték őket a gendertől :D"


Így van. Sikerül a figyelmüket elterelni ilyen álproblémákkal, és így addig se azon gondolkoznak, hogy milyen lesz az ország jövője, ha az értelmes, képzett emberek nagy része lelép nyugatra.

2022. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
Kisebbségi komplexusod van csak
2022. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Alanyi jogon.
2022. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Mindenki azt mond neked, amit akar. És te meg azt csinálod, amit te akarsz. Nyugodtan húzzál el.
2022. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

#5 "gy van. Sikerül a figyelmüket elterelni ilyen álproblémákkal, és így addig se azon gondolkoznak, hogy milyen lesz az ország jövője, ha az értelmes, képzett emberek nagy része lelép nyugatra."

Tudod egy átlag értelmes ember már képes egyszerre több dologra is figyelni és nem zárja ki, hogy egyszerre gondoljon a szerinted álproblémákra IS meg az ország jövőjére IS:

Neked lehet, hogy ez nem megy, nyilván nem vagy elég értelmes hozzá, hiszen nem sikerült felfognod, hogy a "gender probléma" maga az ország jövője, hiszen a gyerekeinket érinti.

De sebaj! Többen voltak az értelmesebbek, így a gond már nem lesz baj is egyben, mint nyugaton sok országban már megtörtént.

Te meg csak hidd, hogy álprobléma, mi megoldjuk helyetted is!

2022. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, valamit nagyon félreérthettél.

Tuti biztos vagyok benne, hogy NEKED senki nem mondott olyat, hogy nem szabad innen elköltöznöd.

Gyanítom, hogy inkább könyörögve kértek, hogy menj már! Minél hamarabb, minél távolabb és minél tovább!

csak nem vagy rá képes.

2022. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!