Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A civis lakóknak mi bajuk van...

A civis lakóknak mi bajuk van a megyeszèkhelyükkel?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 14. 13:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 14. 13:35
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ott lakik levike.
2022. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
A szomszéd fűje mindig zöldebb. Ennyi.
2022. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok, szeretem Debrecent.
2022. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Debrecen egy koszos, unalmas, lepattant porfészek. Amit észre vettem, hogy a meglévő agymosott fide$zhű nyuggereken kívül az utóbbi időben arányaiban egyre több itt a teljes fogalmatlanágban létező véglényszerű fiatal is. Nyilván ez azért van, mert akinek egy kis esze is van az már rég elhúzott innen.
2022. máj. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Más nagyváros is ilyen.. De akkor sem csappant meg drasztikusan a lakossága!
2022. máj. 2. 04:36
 7/23 anonim ***** válasza:

Van egy pár finnyogó baromarcú fingvirág, aki folyamatosan harcol Debrecen ellen, csak hát ugye tudjuk: a kutya ugat, a karaván halad!

Debrecennek több mint duplája a költségvetése mint Győré, Szegedé, és több mint háromszorosa mint Pécsé.

Lehet vergődni persze hogy ronda a vasútállomás, de a befektetők nem azt nézik hogy milyen szép a vasútállomás, mert akkor inkább Szegedre vagy Miskolcra mennének... De nem oda mennek.

A valóságban: magyar viszonyok közt most Debrecen a legjobb vidéki város, átvette ezt a szerepet Győrtől.

"Debrecen egy koszos, unalmas, lepattant porfészek." - vergődj csak nyomika, vergődj... Az a te bajod, hogy nem tudod megfizetni, mert lepukkant, tanulatlan agyhalott vagy!

2022. máj. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7-es, kedves agymosott fide$zbirka, nézzünk egy összehasonlítás Debrecen és Győr között:

[link]


Győrben a netto kereset 14%-al magasabb mint Debrecenben, ott van egy köpésre Ausztria, a Balaton, Budapest is jóval közelebb esik. Van egy folyója és a Duna is a közelben van. Jóval több cég van jelen mint Debrecenben és nem tartott az Audinak 7 évbe, hogy beindítsa az autógyártás, Debrecenben jó ha a BMW-nek ez megvalósul ennyi időn belül.

Az általad istenített befektetők pedig nagyrészt sorgép melletti több műszakos n@gger melót adnak minimálbérért. Majd meséld már el mitől is vettte át Győrtől Debrecen a legjobb vidéki város címet? Mellesleg van lakásom Debrecenben, szerintem kettőnk közül tanultabb vagyok nálad és inkább te vagy agyhalott aki nem lát tovább az orránál meg a debreceni fide$zes propagandánál.

2022. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Te kis Fideszgyűlölő 8-as!

Debrecenen akarsz bosszút állni a frusztráltságod miatt?

Győrben az Audi verte fel igazán a béreket, majd ez lesz Debrecenben is a BMW-vel. Debrecen folyó, hegy, Ausztria közelsége nélkül lett azzá amivé, és nem hiszem hogy szégyenkeznie kéne...

"Az általad istenített befektetők pedig nagyrészt sorgép melletti több műszakos n@gger melót adnak minimálbérért." - Hát, tájékozottnak semmiképp nem neveznélek...

Nem fogok veled itt szarakodni, mert habzik az agyhelyed a Fidesztől és Debrecentől - te kis nagyon kitanult, iskolázott sötétség...

2022. máj. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9-es, akinek habzik valamije az te vagy. Nézd meg az oldalt amit linkeltem és egyértelműen el lehet helyezni Debrecent, hogy hol is tart. Megint jó fide$zesként előadod a BMW mantrát. Szóval várjuk, hogy a BMW felverje a fizetéseket, de mikor is fog termelni és embereket alkalmazni a debreceni BMW? Még ők se tudják szerintem. De ha legjobb esetben 2025-ben el is kezdik a termelést akkor is 29 évvel később mint Győrben az Audi, ráadásul a BMW Debrecenben csak 1 milliárd eurót fektet be a győri Audi 8-at, de ez már mellékes.
2022. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!