Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A civis lakóknak mi bajuk van...

A civis lakóknak mi bajuk van a megyeszèkhelyükkel?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 14. 13:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20: Ja, hogy neked a fide$z a fájó pontod, és te is beszoptad, hogy Debrecenben mindenki fide$zes...

Én pl. egészen magasról lesz@rom, hogy Herdon fideszes vagy nem?!


Debrecenben van repülőtér (hála neki (is)), Mezőkövesden meg SOHA nem lesz!

Persze, ha Kövesden lett volna egy fidernyák Herdon, akkor az nem baj, csak csináljon egy repteret, ugye?

Sajnálom az időt rád, és a szemléletedre!

Élj boldogul!

2022. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
De ahogy a kèrdèsben írtam.. ennek ellenére a debreceni lakosok mindig panaszkodnak más dolgok miatt a városra.. Ès meglepően sokan mondják azt,hogy egy lepusztult koszfestek ahol még a mèlygarázsparkolókba is csovesek vannak.
2022. máj. 7. 10:05
 23/23 anonim ***** válasza:

21-es, összetévesztesz mással, én szót nem írtam a mezőkövesdi reptérről, csak arra reagáltam, hogy szerinted a debreceni reptérfejlesztésben nem volt fide$zes érdekeltség.

22-es, valóban elég sok a csöves Debrecenben, főleg a nagyobb lámpás kereszteződéseknél, meg a belvárosban kéregetnek. De amúgy mely városban nincsenek? A nagyobb baj a beszabaduló brazil hordákkal van szerintem. És igen, az egyetem, a belváros és néhány kertes házas városrészt leszámítva elég sok lepukkant környék van. Az utak állapota meg a néhány frissen épített szakaszt leszámítva az egész városban romhalmaz.

2022. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!