Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt az ellenzékről:...

Bayer Zsolt az ellenzékről: "Egyszerűen sz@r alakok". Igaza lehet ebben is?

Figyelt kérdés

Kifejezetten igaznak tartom amiket mond. Az ellenzéki politikusoknak talán meg kellene fontólni a szavait..


"A magyar nép megint csodát tett. Általában a magyar nép tud csodát tenni. Különösen kiélezett és fontos pillanatokban. Megtette most is. És ezt fordítják le úgy az ellenfeleink, hogy a magyar nép fogatlan, törött a szemüvege, nem mosdik és hülye. És ameddig ők ezt így látják, addig mindig ilyen arányban fognak vereséget szenvedni"


"Minden, amit mondanak, szembemegy minden létező valósággal és tapasztalattal. Egyetlen egy dolog nincs, amiben érvényes, releváns, igaz mondatot mondtak volna. Csak hazudni tudnak. Benne vannak egy teljesen ostoba és kilátástalan véleménybuborékokban, és fogalmuk sincs erről az országról és erről a nemzetről. És nem is nagyon érdekli őket, ugyanis saját magukon kívül semmi sem érdekli őket"



"Annyi becsület sincs bennük, hogy a saját emberüket egy kicsit megtámasszák a bajban. Egyszerűen szar alakok"


[link]



2022. ápr. 14. 19:29
A kérdező szavazást indított:
igen
részben
nem
42 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Bádzser Dzsótika ne nevettesd már ki magad... Aki így beszél, ahogy ő szokott, azzal szóba sem állnának, ennek az alaknak meg még saját műsora is van... Szerencsére mindig ugyanaz a 100 nyugdíjas nézi meg a műsort.
2022. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én fiatal vagyok és nézem. Na ehhez mit szólsz?
2022. ápr. 14. 19:35
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Az ellenzéknek sok hibája van, de Bayer Zsolt egy vállalhatatlan, alpári alak. Aki egy kicsit is megpróbál elfogulatlan lenni, az látja ezt. Szerintem a Fidesz is jobban járna, ha megszabadulna tőle.
2022. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
2# Nálad mit jelent a fiatal? Mert sokak még 50 évesen is fiatalnak gondolják magukat. Szerintem pedig 29 éves korig tart a fiatalság.
2022. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Shai-Hulud ***** válasza:
12%

"Egyszerűen szar alakok, ezt a hülye is tudja."

Ja, vagy nem így szólt az eredeti?

2022. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Ez egy alpári bunkó fideszes szavazóként mondom. Ki nem állhatom
2022. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

prüszkölve felnevettem, hogy bayerke sza ralakozik valakit :DDD


Miben lenne igaza? Ez a "fidesz érti a néplelket" túl van misztifikálva. Populista párt, ennyi. Közvéleménykutatásra és népszerűségre alapoz stratégiailag fontos döntéseket, amik eredményt tekintve visszaüt.

2022. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Itt van ki számít fiatalnak...

És még mindig nem lesz 50 éves emberekből fiatal, akármennyire is szeretné bárki. Fel kell dolgozni...

[link]

2022. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

@4

Miaz, hogy fiatal? Látnád a nagyapámat, egészen gyermeki ötletei vannak...


(Egyébként én úgy tudom, 35 éves korig számít valaki fiatalnak, azután középkorúnak, és 65 felett időskorúnak.)

2022. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

#8: Elolvastad a végét is annak, amit megosztottál?

"Az angol Oxford dictionary a fiatal felnőttkort 20 és 40, illetve 45 éves kor közé teszi, a középkorúság életszakaszát pedig 45 és 65 év közé. Ezt fogadják el általánosnak az Egyesült Államokban a pszichológusok."

2022. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!