Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi putyin fan...

Miért van ennyi putyin fan itt magyarországon?

Figyelt kérdés

Marmint alapvetően nemértem, hogy mi az ami miatt itthon ez a putyin iránti rajongás kialakul egy magyar emberben.

Rengeteg kommentet szoktam látni főleg inkább idősebb emberektől, akik képesek fényesre nyalni putyin seggét. Ez mi miatt van? Elég beteg egy háborús bűnöst éltetni.



2022. ápr. 15. 18:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%
Jogos a nyugatot kritizálni, de továbbra e tekintetben nem változott a helyzet a rendszerváltás óta. Ha olyan romló a nyugat és Oroszország olyan jó akkor miért nyugatra költöznek az emberek, miért nem Oroszországba? Ennyi, aki őszintén szívesebben élne ott azt elfogadom, aki meg nem, az álszent.
2022. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%

21#

Azért költöznek nyugatra, mert a rendszerváltássál joformán nem nyertünk semmit, azon kívül hogy elmehetsz nyugatra dolgozni, jobb életkörülményeket teremteni magadnak, ha nem tetszik a rendszerváltás rendszere.

2022. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen az agymosás eredményeként. Addig sulykolták mindenhol, hogy Putyin barát, hogy a gyengébb mentális képességekkel megáldottabb honfitársaink már nem tudnak lekövetni egy ilyen váltást.
2022. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
61%

'na és abból éltem jól, hogy itt voltak a ruszkik'


Miért, pártfunkcionárius voltál?

2022. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%

"Addig sulykolták mindenhol, hogy Putyin barát, hogy a gyengébb mentális képességekkel megáldottabb honfitársaink már nem tudnak lekövetni egy ilyen váltást"


Ja, mert az sokkal hitelesebb, hogy Zelenszkij a barát, a hős, aki értünk küzd, és segítenünk KELL, mert különben az őrült Putyin elfoglalja Európát! Anyám borogass...

2022. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
61%

25.

Nem Zelenszkijről szól a kérdés, kisfiam, hanem Putyin elvtársról. Tehát miért kell nyalizni neki?

2022. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
88%
Több mint 30 évet éltem a Kádár rendszerben, ezalatt egy olyan emberrel sem találkoztam, akik örült volna annak, hogy itt vannak az oroszok.
2022. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
82%
#27 Igazából ettől csak még szomorúbbnak hat a jelenlegi helyzet.
2022. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
65%

"Tehát miért kell nyalizni neki?"


Az a gáz "fater", hogy ha valaki rühelli Putyint, de ennek fejében még Zelenszkijt is rühelli, az rögtön Putyin bérenc. Zelenszkij egy pondró, Putyin egy féreg. Veszettül nem érdekel, hogy mit bunyóznak egymással. Zelenszkijt egy pillanatig nem sajnálom, csak a népét, amit alaposan megvezettek, hogy ezt a bohócot juttassák hatalomra, most meg ők isszák meg a levét!

2022. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem mindenki putyin fan, csak van akinek egynél több agysejtje van és átlát az amcsi szarkeverésen. Ez mondjuk nem túl nehéz, mivel a propaganda is az egybites amcsikra van szabva.
2022. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!