Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek örülnének, ha...

A Fideszesek örülnének, ha Magyarországon kiépülne a putyini rendszer?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor mandátumát meghosszabbítják 2030-ig, az ellenzéki képviselőket a titkosszolgálat megmérgezi, aki kiáll az LMBTQ vagy hasonló mellett nyilvánosan azt letartóztatják és a rendőrörsön megkínozzák, stb.

2022. ápr. 16. 23:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A rendszernek csúfolt váltás óta nem múlt el. Úgyan úgy él, egy átlag melós mint a rendszerváltás előtt, voltak a káderek, és voltak a gyalogok. Semmi nem váltizott itt volt, és van akinal lehet, és van akinek kuss. A Kádár rendszer is egy feudalista rendszer volt, voltak a piros könyves hívek akiknek jól ment, és volt a többi.
2022. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Kancácska ***** válasza:
23%
Nem putyini rendszer kell, hanem izmusoktól mentes, hazaszeretetre, hagyományokra épülő normális politizálás. Normalitás. Nem deviáns liberális kisebbség által nyomatott véleményterror alapján élni, hanem a normalitás és rendpárti nagy és csendes többségnek megfelelően. Nincs szükség sem kommunizmusra, szocializmusra, sem fasizmusra, nácizmusra de legfőképpen nem a legaljasabb agyromboló és kirekesztő liberalizmusra. Az a legordasabb. Aki nem a kórussal béget, az megbélyegezendő kirekesztendő valaki lesz.
2022. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzék meg örülne, ha 4x ennyit kellene fizetnie a rezsibe télen, nagykabátban alvás mellett. Amellett is kampányoltak, hogy ne legyen orosz gáz... Akkor viszont se műtrágya, se termés, 10x árú kenyér a boltba a 3x ár helyett. Ez kéne a népnek?!
2022. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#12 Azt elvárni, hogy a kisebbségek lapuljanak meg és fogadják el, hogy a többség azt csinál velük, amit akar az maga a fasiszta értékrend. Egyébként a külhoni magyarok esetén is úgy vélekedsz, hogy a kisebbségeknek be kéne húzniuk fülüket farkukat és azt csinálni, amit a többség mond?
2022. ápr. 18. 12:01
 15/23 anonim ***** válasza:
14: Egyébként igen. Ha én bemegyek egy 10 fős társaságba akkor nem a saját értékrendem próbálom a 10re ráerőltetni, hanem nekem kell alkalmazkodnom hozzájuk, hisz én mentem oda!
2022. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Kancácska ***** válasza:
0%
Látom nem tudsz értelmezni. Senki sem mondta hogy a kisebbséget el kell nyomni. De a kisebbségnek sem szabad ráerőltetni a véleményét a többségre mert ez a liberálfasizmus. Aki nem a horda szerint veregeti egymás vállát, azt kitiltani, negligálni, kigúnyolni illik. A csendes többség ezért nem vesz részt a napi virtuális iszabbírkózásban, hanem elvan és négyévente szavaz. A hőbörgő, kirekesztő kisebbség pedig csodálkozik hogy vajon ez hogy történt. Pont azt írtam, hogy egy normális világ, mindenféle izmusok és mindenféle elnyomás és erőszakoskodás nélkül. Kérdezd meg a nálunk élő nemzetiségeket az ukrántól a görögön át a szlovénig, köszönik szépen, jól elvannak, mindent megtehetnek. Mindenki éljen szabadon és ne a propagandaoldalak véleményburkába menjen majd azokból a szekértáborokból kiabáljon a másikra. Ezért sunyi és aljas a liberalizmus. Főleg a mai kiherélt szabados deviáns módja. Mindenre ráhúzzák a liberalizmus álcáját és elnyomják ami nem az.
2022. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#15 De a hazánkban nem vendégségben vagyunk, hanem odaszületünk. A melegek nem kérték, hogy Magyarországon szülessenek, ahogyan az erdélyi magyarok sem azt, hogy Romániában, ezért ezek egészen más helyzetek.
2022. ápr. 18. 16:13
 18/23 anonim ***** válasza:
17: Azért az, hogy az iszlám vallású emberek bevándorolnak Franciaországba aztán felháborodnak, hogy miért esznek ott disznóhúst is, vagy miért nem az ő vallásuk van, az kicsit más attól, amiket te írsz. Szóval igenis van a liberalizmusnak egy "túlzó árnyoldala" ami túlkapásokkal jár.
2022. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 De én nem a bevándorló muszlimokról beszéltem, hanem a válaszoló érvére reagáltam.
2022. ápr. 18. 16:42
 20/23 Kancácska ***** válasza:
38%
Melegek mindig voltak és lesznek is. De itt is a normalitás lenne a lényeg. Régen is tudták ki a meleg híresség. Gobbi Hilda, Márkus László vagy Antal Imre pl. Éltek és boldogan elvoltak. Senki se bántotta a másikat, el voltak fogadva úgy ahogy vannak. De nem mentek reverendában egyházat gyalázva prájdra vonaglani. A normális melegek most sem mennek. A melegek egy pár százaléka, a libernyák politikusok, civilnek mondott aktivisták, magukat mutogató celebek uszítanak aljas módon ami a melegeknek sem jó. Mindenesetre látom felesleges minden szó, úgysem érted a lényegét. Még egy-két választás és majd rájössz magadtól.
2022. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!