Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeket a transz influenszereke...

Ezeket a transz influenszereket hogyan lehetne betiltatni, mint Bish Bharbie, Noryna Diamond vagy Private Sabina?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg, amit művelnek. Semmilyen korosztálynak nem szabadna látni ezt, de gyerekeknek főleg nem.

2022. ápr. 17. 00:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Én azt se tudom, kik ezek, miért nézel ilyeneket?
2022. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tetszik minek nézed?
2022. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#1: Én is itt találkoztam a nevükkel a Szórakozás témában. Belenéztem egy-két videójukba, de nagyon beteg, hogy a liberalizmus nevében még ezt is lehet.
2022. ápr. 17. 00:13
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy csapda. A youtube, instagram és hasonló platformok nemzetköziek, nem magyar kézben vannak. A magyar kormánynak semmi beleszólása nem lehet abba, hogy ezekre milyen tartalmak kerüljenek ki. Innentől kezdve ezeket az influencereket úgy lehetne "betiltani" vagy legalábbis elleheteteleníteni, hogy az összes ilyen platformot kapásból kitiltja az országból. De ez diktatórikus, és kivitelezhetetlen is.
2022. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4: De ezek gyakorlatilag a prostitúcióról csinálnak videókat.
2022. ápr. 17. 00:17
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
És az illegális? Milyen törvény tiltja a prostitúcióról való videógyártást?
2022. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Kíváncsiságból rákerestem de én inkább megsajnáltam ezt az embert: https://www.youtube.com/watch?v=GKIsKRsi23M
2022. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Szavazz a Mi hazánkra,ők elviszik szibériai dutyiba a LMBTQP terroristákat.
2022. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Mit akarsz betiltani rajtuk?

Norinát konkrétan nem találtam Youtube-on, csak a vele készült riportokat.

Private Sabinának 1800 feliratkozója van. Neki tulajdonképpen most azzal, hogy kiraktad ezt a kérdést, megdupláztad a nézettségét :D

A Bish Barbie meglepő, 120ezres feliratkozói tábora van, úgyhogy gondolom valamit gyárt, amit érdkeli az embereket...


De igazából.... azért van követőjük, mert van akit érdekel az, amit cisnálnak. Ha nem érdekel senkit, akkor le se szrják őket.

Azaz igény van rájuk... vagyis hát Bish Barbiera, mert a Sabina 1800 feliratkozója tulajdonképpen nem minősül számnak. Nekem is van 10 feliratkozóm a Youtube csatornámon úgy, hogy egyetlen publikus videó sincs rajta:D


Ha valami nem tetszik, ne nézd. Ha nézed, és beszélsz róla, reklámot és pénzforgalmat csinálsz neki. Tehát pontosan te leszel az, aki segít a felfuttatásukban. Akkor meg mit akarsz?

2022. ápr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#9: Akkor ha igény van a gyilkosságra, akkor azt is lehet?
2022. ápr. 17. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!