Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszre olyanok szavaznak,...

A Fideszre olyanok szavaznak, akik nem értenek a közgazdaságtanhoz és a politikához?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy sokan vannak, akik jól élnek, pl. mérnökök, akik örülnek az egykulcsos adónak, vagy a vállalkozók, de alapvetően ők sem látják át azt, hogy ez az ország miért is nem versenyképes, mekkora probléma a járadékvadászat és miért is nem fogjuk így soha sem útólérni a nyugatot.

2022. ápr. 17. 01:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Közgazdász vagyok és én is örülök az egykulcsos adónak. Akinek kevés a fizetése, az ne az egykulcsos adóval jöjjön, hanem szerezzen magának jobban fizető melót és azonnal nem lesz olyan szép az egykulcsos adó.
2022. ápr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
1! Orvos vagyok, valószínüleg jobban keresek mint te, és utálom az egykulcsos adót! Mert tudom, hogy miért rossz és igen, tudom, hogyha az lenne kevesebbet keresnék, mégis azt támogatom, mert a társadalomnak az lenne hasznosabb. Ennyit erröl.
2022. ápr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

*tudom hogyha progresszív adózás lenne kevesebbet keresnék


Így szól helyesen, amit akartam írni az 1. válaszban.

2022. ápr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
39%

2!


Örülök, hogy jobban keresel. De én akkor is jó az egykulcsos adó. Ha annyi fölös pénzed van, akkor adományozz belőle. A többieket meg hagyjad békén.


1 vagyok

2022. ápr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
#1 Köszönjük közgazdászkám a felettébb meggyőző érveket. Azon kívűl semmit nem mondtál az egykulcsos adórendszerről, hogy neked jó...
2022. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Miért van az, hogy mindig akad egy 50%-os fideszes, aki kérdéstől függően épp tanár/mentős/tudós/hivatalnok/vállalkozó/melós és most éppen közgazdász?
2022. ápr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
6%

3ast nem én írtam, de így van. Minek törődjek másokkal, amikor velem se törődött senki, amikor pl 500 forint/nap volt kajapénzem.


1 es vagyok

2022. ápr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%
A Fideszre senki nem szavaz, hiszen nincs éppen szavazás. Hogy lehet ilyen ostobaságot kérdezni?
2022. ápr. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%
#7 Mert hosszútávon csak így lehet megteremteni egy élhetőbb országot, ahol nem mindenki egy olyan pszichopata önző fos, mint amilyen te is vagy.
2022. ápr. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Salx Narval ***** válasza:
84%
Miért olyan meglepő ez? A szavazók többsége persze, hogy nem ért a politikához és a gazdaságtanhoz sem. Az a baj, hogy akiknek ez lenne a dolguk azok sem értenek hozzá eléggé. T...a kivételnek.
2022. ápr. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!