Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali véleményvezér...

A baloldali véleményvezér szerint " a magyar néplélek ostoba, mint a s*gg". Igaza van?

Figyelt kérdés

"Orbán érti a néplelket. Az ellenzék bezzeg nem érti. És mi van, ha a néplélek téved? Mi van, ha a néplélek ostoba, mint a segg?


Lehet, hogy a nép hálásan és támogatóan reagál arra, hogy „most nem a klímaváltozás a fontos, hanem a magyar családok”,


Igaza lehet vagy téved? [link]



2022. ápr. 17. 11:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
A magyarok zöme olyan ritkán jár Németországban, Svájcban, vagy esetleg az amerikai kontinensen, hogy nincs mihez hasonlítaniuk, pedig ha látnák, rájönnének maguk is, hogy tényleg egy bezárt ostoba nemzet. Nem szégyenlem leírni
2022. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

@12:21


Azért én nem vagyok ennyire pesszimista.


Régen volt ez a "mém" hogy jaj hát ott a nagy amerikába milyen hülyék az emberek, egymás kezéből tépik ki a plazma tv-t a black friday-en, meg macskát szárítanak a mikróba. De bezzeg mi magyarok...

Aztán rájössz hogy itt is ugyan úgy tort ül a csürhe.

2022. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

"Szegény libbantok"

A legjobb példa rá, hogy magyar a magyarral milyen bunkó és provokatív tud lenni, mikor semmi oka nincs rá...

2022. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

@12:30


Nyilván sértve érzi az önérzetét, amire támadással védekezik, hiszen érzi hogy itt róla (is) van szó.

2022. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Én próbálok sokszor jobboldaliakhoz közelíteni, hogy megértsem, miért szereti Orbán Viktort, vagy a jobboldali politikát (ami nem egyenlő Orbánnal), de mindig azt kapom tőlük hogy libbant, ballipsi, stb, így fel szoktam adni
2022. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igazuk van. Egyértelmű tényekre is csak azt szajkózzák, hogy libsi vagy meg hazaáruló. Egyik nap láttam, hogy megosztották a Facebookon, hogy légiriadó van Kárpátalján. Erre a sok okos ember odakommentelt pl Dombóvárról, hogy ez hazugság, mert nincs is semmi. Az ilyen emberektől, akik egy címet sem tudnak elolvasni, értelmezni, mit vár az ember? Ez az oktatási rendszer kudarca is, amit egyre jobban elzüllesztenek és a média felelőssége is, hogy alacsony nívóra süllyedt.
2022. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Na ez jellemző a baloldalra:

"a nép segg".

Az igazság pedig az, hogy a baloldali véleményvezér az. Hú, de mennyire.

2022. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%

"Na ez jellemző a baloldalra:"


Amúgy annyira ki vagyok ettől a nonstop "baloldalazástól".


Nem zavarja a fidesztálibokat hogy a legtőrőlmetszettebb baloldali intézkedéseket 10 éve a fideszes elvtársak hozzák?

2022. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!