Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, szerintetek MZP...

Ellenzékiek, szerintetek MZP alkalmas volt miniszterelnök-jelöltnek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Kommunikációs szempontból szerintem nem, túlságosan sokat sokat beszélt, néha meggondolatlanul és következetlenül. Emiatt alkalmatlannak tűnhetett. A tehetsége ugyanakkor megvan, de ez sajnos kevés az emberek meggyőzéséhes.
2022. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem! Aki megakarja nyerni a választást, annak konkrét komoly programjának kell lennie, különben nevetség tárgyává válik!!
2022. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Rettenet amatőr kommunikáció, de emberileg nagyjából rendben volt. Persze mivel a sötét ballib oldal állt nagyrészt mögötte, így valójában dk uralom lett volna, azért én se szavaztam rá. Saját pártot alapítva új, friss emberekkel megnézném.
2022. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Gyurcsány jobb lett volna, de őt nem merték jelölni, mert durván kikezdték volna a kampányban a fityeszesek. Ment volna a sárdobálás ezerrel! MZP rutin nélkül néha nyilatkozott meggondolatlanul hülyeségeket. De nem igen volt szerintem más alkalmasabb személy rajta kívül.
2022. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Igen alkalmas.

De van miben javulnia az tény, szerintem nem volt sokszor eléggé összeszedett.

Túl sokat beszélt, túl őszinte is volt, sokszor ő is Fidesz-taktikát alkalmazott, azaz elkezdte ekézni a másikat ami nem túl pozitív...

Minden esetre az ellenzéknél MZP a legjobb jelölt, és a többség szerint is, kár ezen vitatkozni. Gyurcsányt meg felejtsétek el, ameddig ő ott van garantált a 2/3.

2022. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Arra igen, de mint kezdő a nagypolitikában, hitt abban, hogy igazmondással lehet nyerni. Talán már rájött, szép szavak, hazudozás, tömegek ijesztgetése ami nyerő.
2022. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2022. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Arra igen, de mint kezdő a nagypolitikában, hitt abban, hogy igazmondással lehet nyerni."

Egyfolytában nyomatta a hülyeséget. Ne viccelj már!

2022. ápr. 18. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!